GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Worms 3 v1.01

Worms 3 v1.01
Гра Worms™ 3 була розроблена для OSX і дозволяє гравцям з Mac, кидати виклик друзям, використовують пристрою на iOS.

ЗДАЙ собі перевагу з допомогою нового, змінює гру поліпшення. Залучи режим карт і зраджуй початок і кінець кожного ходу, розігруючи стратегічні карти.

ЗБИРАЙ внутрішньоігрові нагороди, що дозволяють тобі купувати бронзові, срібні та золоті карти. Створи свою колоду з 46 злочинно продуманих карт!

НАБЕРИ свою ідеальну бойову комбінацію, вибираючи черв'яків за допомогою нової системи "класів", що включає важкоатлета, вченого, розвідника і класичного солдата, кожен з яких володіє власними навичками і вміннями. Хто з них ідеально впишеться в твій стиль гри?
Демонструй свої навички іншим, заробляючи досягнення! Чудове поєднання простого і складного, ці цілі були спеціально створені для того, щоб довести тебе і твої червячьи навички до межі!

ГРАЙ в асинхронних колективних боях в мережі. Приймай участь у поєдинках за рейтингом або товариських поєдинках і продемонструй свою майстерність. Пам'ятай, в асинхронних колективних боях немає необхідності в завершенні всього ігрового сеансу. Зроби свій хід, а потім спробуй перевершити результати твоїх друзів по рахунку в однокористувальницькому режимі "Гори тіл"!

БИЙСЯ в колективних режимах "Фортеці" або "Смертельний двобій" і кинь виклик самому собі в однокористувальницької грі в режимі "Гори тіл" з постійно зростаючим рівнем складності.

ЗАВОЮЙ 36 однокористувацьких місій в 5 нових темах ("Пляж", "Моторошна", "Ферма", "Каналізація" і "Звалище").

НАЛАШТОВУЙ свій загін, щоб зробити його унікальним, з допомогою величезної кількості настроюються елементів, які є новими для OSX!

ЛЯГАЙ! Всі твої улюблені старі види зброї плюс шість нових на OSX, включаючи парочку повернулися старих видів зброї, таких як "Старенька" і "Самонаводящийся голуб"!

СТАНЬ КРАЩИМ і доберись до вершини таблиці лідерів у всіх основних ігрових режимах, включаючи однокористувацькі гри, а також асинхронні мережеві матчі за рейтингом.

ЗАХОПЛЮЙСЯ чудовою і досконалою системою меню. Тепер гравці можуть насолоджуватися більш приємною і пристосованої для навігації системою меню з можливістю швидкого доступу до центру керування для всіх оновлень і інформації!

ВІДІРВИСЬ НА ПОВНУ разом з неймовірною функцією AirPlay. Підключись до Apple TV і грай на одному пристрої ще з максимум чотирма іншими гравцями на великому екрані. ічен! Можна змусити обличчя на фотографії вимовляти потрібну Вам мова, цілком правдоподібно ворушачи при цьому губами.

Версія: 1.01
Розробник: Team17 Digital Ltd
Платформа: Apple Mac з процесором Intel
Системні вимоги: Mac OS X v10.8.0 +
Мова інтерфейсу: російська +
Таблетка: не потрібно
Worms 3 v1.01
Worms 3 v1.01

Перегляди: 660 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.