GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Баба-Яга. Сборник детских развивающих игр (2010/MacOS/RUS/Wineskin)

Баба-Яга. Сборник детских развивающих игр (2010/MacOS/RUS/Wineskin)

Рік випуску: 2010
Жанр: Дитячі, Навчальні
Платформа: MacOS
Розробник: Com.Media
Видавець: Com.Media

Тип видання: Ліцензія [Wineskin]
Мова інтерфейсу: RUS
Озвучка: RUS
Таблетка: Не потрібно
Розмір: 1.42 Gb

Опис:
Краща розвиваюча і навчальна серія ігор, удостоєна нагород, для дітей дошкільного та початкового шкільного віку на розвиток пам'яті, логіки, навичок читання і рахунки, а також вивчення іноземних мов.

Баба-Яга. Казкова вечірка
Дитячі свята - це радість і відмінний настрій для дітей та їх батьків. Однак організувати і провести свято дорослим найчастіше виявляється досить складно.
Унікальна у своєму жанрі комп'ютерна програма «Баба-Яга. Казкова вечірка »дозволить батькам самостійно створити для своїх чад справжнє свято, не вдаючись до послуг професіоналів. Головна героїня програми - пустотлива Баба-Яга - виступить тут в ролі масовика-витівника ...
У комп'ютерній програмі «Баба-Яга. Казкова вечірка »хлопцям доведеться відгадувати загадки, грати в забавні ігри, співати пісеньки і навіть самим показувати маленький спектакль!
Тут не залишаться осторонь і батьки, адже хороший свято вимагає хорошої підготовки. Баба-Яга допоможе зробити і розіслати запрошення, змайструвати маски і сувеніри для гостей, підготувати ляльковий спектакль, а також поділитися своїми фірмовими кулінарними рецептами. А коли все буде готово - можна кликати гостей! Казкова вечірка починається!

В програмі свята:
* Дитячі вірші в номері «Розкажи-но мені віршик»
* Конкурс на найгучніше і виразне спів «Заспівайте дітки вранці!»
* Пустотливі загадки від Баби-Яги
* Веселі ігри та забави в стилі «Бережіть меблі!»
* Ляльковий театр з чарівними акторами
* І, звичайно, поїдання частування!
Основні особливості комп'ютерної програми «Баба-Яга. Казкова вечірка »:
* Нова концепція ігрового диска для дітей
* Самі вибираємо програму свята
* Захоплююча спільна діяльність дітей і батьків при підготовці свята
* Веселі ігри для компанії хлопців
* Яскрава і барвиста мультиплікація
* Легко запам'ятовуються вірші та пісні

Баба-Яга. Піди туди, не знаю куди
Розвиваюча комп'ютерна гра «Баба-Яга. Піди туди, не знаю куди »- це нова зустріч з героями гри« Баба-Яга вчиться читати ». Хочете дізнатися, які випробування чекають вас на цей раз? Тоді приготуйтеся бути дуже уважними, терплячими і точними. Тому що разом з Котом, якого покарала Яга за те, що він таємно водив в її курник хитру Лисицю, вам доведеться знайти «то, не знаю що».
Розвиваюча комп'ютерна гра «Баба-Яга. Піди туди, не знаю куди »- захоплююче продовження комп'ютерної гри« Баба-Яга вчиться читати ». Але на цей раз завдання будуть набагато складніше і цікавіше. Разом з Котом, якого покарала Яга за те, що він таємно водив в її курник хитру Лисицю, юним слідопитам належить відправитися в чарівний ліс, щоб знайти «то, не знаю що». Єдиним супутником провинився сторожа стане ключик, даний йому в дорогу господинею.
За допомогою цього незвичайного помічника тямущий Кот впорається з десятьма завданнями, які вимагають терплячості і спостережливості, гарної пам'яті і просторової уяви, уміння міркувати і концентрувати увагу. Саме ці навички розвиває комп'ютерна гра «Баба-Яга. Піди туди, не знаю куди »у дитини.
Адже щоб повернути комашку в блошиний цирк, гравцеві доведеться відшукати її серед п'яти схожих подружок, а для того, щоб втекти від підступної змії, що переслідує героя на сходах, допитливому гравцеві буде потрібно вміння визначити, до якого класу предметів відносяться шорти, конвалія, вилка, яблуко .
Але це далеко не всі труднощі, з якими доведеться зустрітися граціозному Коту. В нагороду за кмітливість і уважність Баба-Яга піднесе йому в кінці шляху сюрприз, який - стане відомо після проходження десяти подорожей в чарівному лісі.

Основні особливості розвиваючої комп'ютерної гри «Баба-Яга. Піди туди, не знаю куди »:
* Звукове та текстовий супровід у віршованій формі
* Розвиток навичок логічного мислення, зорової та слухової пам'яті, просторової уяви та ін
* Озвучування ігри відомими акторами
* Барвиста мультиплікація і flash-анімація
* Можливість вибору ігор в будь-якій послідовності

Баба-Яга вчиться читати
Комп'ютерна програма "Баба-Яга вчиться читати" являє собою цікаву абетку у віршах. Пустуха Баба Яга приховала в різних куточках казкового лісу літери алфавіту. І тепер маленьким гравцям доведеться пройти десять казкових випробувань разом з лісовими мешканцями, щоб відшукати букви і повернути їх в алфавіт. А допоможе їм у цьому мудрий Ворон, у якого є чарівні книги - Букварик і Слогарік.
Ця навчальна комп'ютерна програма унікальна: в ній вперше запропоновано підхід до вивчення абетки у віршах та іграх. Дивні римування Баби Яги на кожну букву алфавіту навчать дитину не тільки читати, але і складати поетичні рядки.
Комп'ютерну програму відрізняють яскраві і неповторні характери персонажів, мальовнича мультиплікація й анімація. Гра озвучена відомими акторами, веселі частівки і пісні супроводжують гравцеві в пошуку букв.
Ігрові завдання і головоломки складені з урахуванням методики випереджального навчання, яка дозволяє займатися за програмою як малюкам, початківцям вчити букви, так і тим, хто вже читає свої перші книжки.
До речі, мало не забули! Тих, хто з успіхом виконає всі завдання, чекає нагорода від Баби Яги. Яка? Цього секрету поки видавати не будемо.

Ключові переваги:
* Методика випереджувального навчання
* Вперше на комп'ютері ігри і абетка у віршах
* Навчання навичкам читання на базі цікавих ігор
* Барвиста мультиплікація й анімація
* Ігри озвучені відомими акторами
* Казкові герої з яскравими характерами
* 33 частушки про букви «на біс»
* Букварик, слогарік

Баба-Яга навчається вважати
Ваш малюк почав виявляти цікавість до цифр, із задоволенням вважає і намагається виконувати найпростіші арифметичні дії. Як підтримати його інтерес до математики? Звичайно веселими іграми з відомою всіма героїнею Бабою-Ягою.
У навчальній комп'ютерній грі «Баба-Яга вчиться рахувати» юний користувач познайомиться з геометричними фігурами, потренується в рахунку, вирішенні прикладів в межах 20 і складанні задачок.
Навчальна комп'ютерна гра «Баба Яга вчиться рахувати» розрахована для дітей 5 - 7 років і являє собою 18 захоплюючих ігор, об'єднаних однією сюжетною лінією: Баба Яга задумала побудувати собі розкішний особняк. Завдання юного гравця - допомогти їй у цьому. Для будівництва потрібні гроші, які можна заробити, виконуючи разом з Бабою Ягою і її помічником Петрушкою різні завдання.
Комп'ютерна гра «Баба Яга вчиться рахувати» допоможе дитині не тільки освоїти усний рахунок і 4 основних арифметичних дій, але і дасть елементарне поняття про симетрії і геометрії, навчить розпізнавати геометричні фігури, розвине окомір і уяву і навчить логічно мислити.

Навчальна комп'ютерна гра «Баба Яга вчиться рахувати» містить найрізноманітніші завдання:
* Усний рахунок одиницями, двійками, п'ятірками, парними / непарними числами, в прямому і зворотному порядку
* Рішення прикладів з числами від 1 до 30
* Підбір / класифікація геометричних фігур за розміром / кольором / назвою
* Підбір правильного арифметичного знаку
* Купівля товарів без здачі (Розвиток навичок поводження з грошима)
* Підбір деталей в потрібній кількості і певного розміру для завершення конструкції.
Успішне виконання всіх завдань вимагатиме від малюка терплячості і спостережливості, гарної пам'яті і просторової уяви, уміння міркувати, концентрувати увагу і сприймати інформацію на слух. Саме ці навички розвиває комп'ютерна гра «Баба Яга вчиться рахувати».
В кінці гри юного користувача чекає сюрприз: йому надається можливість на свій смак побудувати будинок для Баби Яги. Вибравши вподобаний проект, дитина зможе самостійно придбати для нього всі необхідні деталі на гроші, зароблені в міні-іграх. Завершивши будівництво, малюк зможе роздрукувати створений ним будинок. Комп'ютерна гра передбачає можливість будівництва будинків за різними проектами.

Основні особливості навчальної комп'ютерної гри «Баба-Яга вчиться рахувати»:
* Ігровий сюжет з підвищеною мотивацією до виконання будівель
* Методика випереджувального навчання
* Казкові герої з яскравими характерами
* Ігри озвучені відомими акторами-народним артистом Росії Олександром Леньковим, заслуженою артисткою Росії Зінаїдою Андрєєвої і артистом Дмитром Філімонова
* Барвиста мультиплікація й анімація
* Ігри мають багато варіантів, можна грати не один день

Баба-Яга за тридев'ять земель. Починаємо вчити французьку
"Баба-Яга за тридев'ять земель. Починаємо вчити французьку" - комп'ютерна програма з вивчення французької мови для дітей кінця першого - початку другого року навчання. Навчальна комп'ютерна програма є продовженням серії мовних програм з незрівнянною Бабою-Ягою, яка вирушає в подорож до Франції, збирається відвідати своїх численних друзів і хоче за час поїздки вивчити мову.
У навчальній комп'ютерній програмі "Баба-Яга за тридев'ять земель. Починаємо вчити французьку мову" юний користувач отримає хорошу тренування сприйняття мови на слух, поповнить свій словниковий запас, навчиться найпростішим граматичним формам.
Комп'ютерна програма розрахована на дітей кінця першого - початку другого року навчання іноземної мови. Тут використовується методика випереджального навчання, яка ділить всі досліджувані матеріали на три рівні по глибині засвоєння.
Перший рівень - це слова і конструкції, якими дитина повинна володіти активно, розуміти їх значення і вміти правильно використовувати. Вони відпрацьовуються в простих іграх. Другий рівень - слова і конструкції, які малюк розуміє, але сам поки не використовує. Такі матеріали включені в більш складні ігри. Третя частина - це невідомі поки слова і вирази, які можуть бути зрозумілі з контексту. Саме так говорять між собою персонажі нашого диска. Слухаючи живу французьку мову у виконанні носіїв мови, дитина відчуває себе справжнім мандрівником по незнайомій країні. У скрутних ситуаціях йому на допомогу завжди прийде розумник мишка.

Навчальна комп'ютерна програма "Баба-Яга за тридев'ять земель. Починаємо вчити французьку мову" містить кілька розділів:
* Азбука (букви французького алфавіту і приклади їх використання)
* Ігри з скрині (завдання на числа, кольору, пори року, правопис, активацію словника, використання прийменників, сприйняття розмовної мови)
* Словник (для кожної з основних ігор з можливістю прослуховування і друку слів з даної гри)

Основні особливості комп'ютерної програми:
* Популярний персонаж
* Ретельно продумана методика навчання
* Формування навичок читання і словникового запасу, сприйняття іноземної мови на слух, навчання азам граматики
* Вірші і тексти популярного дитячого письменника Л. Яхніна
* Барвиста графіка та анімація
* Озвучування носіями мови
* Використання популярних дитячих персонажів і казок
* Оригінальні навчальні ігри
* Інтерактивні розважальні елементи
* Азбука та інтерактивний словник

Баба-Яга за тридев'ять земель. Починаємо вчити німецьку
"Баба-Яга за тридев'ять земель. Починаємо вчити німецький" - продовження серії мовних комп'ютерних програм для дітей кінця першого - початку другого року навчання іноземної мови. Не просто подолати мовний бар'єр. У цьому переконалася непосида Баба-Яга, яку в черговий раз занесло за тридев'ять земель. Ця подорож не буде гладким - доведеться рятувати дракона, битися з павуками, знімати чари чарівного дзеркала, згадувати старі казки.
Невтомна мандрівниця відправляється в подорож до Німеччини, щоб відвідати своїх численних друзів і вивчити за час поїздки мову. Супроводжуючи казкову героїню в закордонному турне, юні користувачі отримають гарну тренування сприйняття мови на слух, поповнять свій словниковий запас, навчаться найпростішим граматичним формам.
У навчальній комп'ютерній програмі "Баба-Яга за тридев'ять земель. Починаємо вчити німецький" використовується методика випереджального навчання, яка ділить всі досліджувані матеріали на три рівні по глибині засвоєння. Перший рівень - це слова і конструкції, якими дитина повинна володіти активно, розуміти їх значення і вміти правильно використовувати. Вони відпрацьовуються в простих іграх. Другий рівень - слова і конструкції, які малюк розуміє, але сам поки не використовує. Такі матеріали включені в більш складні ігри. Третя частина - це невідомі поки слова і вирази, які можуть бути зрозумілі з контексту. Саме так говорять між собою персонажі комп'ютерної програми.
Слухаючи живу німецьку мову у виконанні носіїв мови, юні користувачі відчують себе справжнім мандрівниками по незнайомій країні. У скрутних ситуаціях їм на допомогу завжди прийде розумник мишка.

Комп'ютерна програма "Баба-Яга за тридев'ять земель. Починаємо вчити німецький" містить кілька розділів:
* Азбука (букви німецького алфавіту і приклади їх використання)
* Ігри з скрині (завдання на числа, кольору, пори року, правопис, активацію словника, використання прийменників, сприйняття розмовної мови)
* Словник (для кожної з основних ігор з можливістю прослуховування і друку слів з даної гри)
В кінці гри всіх чекають нагороди: Бабу-Ягу - обнови й сувеніри, а юних користувачів - приз від Баби-Яги!

Основні особливості навчальної комп'ютерної програми:
* Нові пригоди улюблених героїв
* Ретельно продумана випереджальна методика навчання
* Формування навичок читання і словникового запасу, сприйняття іноземної мови на слух, навчання азам граматики
* Азбука та інтерактивний словник на 800 слів і виразів
* Барвиста графіка та анімація
* Озвучування ігор носіями мови і відомими акторами
* Використання популярних дитячих персонажів і казок
* Оригінальні навчальні ігри в декількох варіантах
* Інтерактивні розважальні елементи

Баба-Яга за тридев'ять земель. Починаємо вчити англійську
купити сейчасКомпьютерная програма "Баба-Яга за тридев'ять земель. Починаємо вчити англійську" призначена для дітей кінця першого - початку другого року навчання англійської мови. Пустотлива Баба-Яга задумала відправитися в гості до своїх численних закордонним друзям ...
Супроводжуючи героїню в її першому турне по Англії, юний користувач отримає хорошу тренування сприйняття мови на слух, поповнить свій словниковий запас, навчиться найпростішим граматичним формам.
Ретельно продумана методика навчання, оригінальні навчальні ігри, барвиста графіка та анімація, озвучування носіями мови - все це робить гру корисною і захоплюючою. У навчальній комп'ютерній програмі використовуються тексти і вірші популярного дитячого письменника Л.Яхніна.

Комп'ютерна програма "Баба-Яга за тридев'ять земель" містить такі розділи:
* "Азбука" (літери англійського алфавіту і приклади їх використання)
* "Ігри зі скрині" (завдання на числа, кольору, пори року, правопис, активацію словника, використання прийменників, сприйняття розмовної мови)
* "Основні гри" (завдання на побудову речень, сприйняття мови на слух, поповнення словникового запасу)
* "Словник" (для кожної з основних ігор з можливістю прослуховування і друку слів з даної гри).
Граючи в "ігри зі скрині", дитина набирає очки, на які він зможе купити в сувенірній крамниці вбрання для Баби-Яги.
Після виконання 3 завдань в кожній з "основних ігор" юний користувач нагороджується інтерактивної пам'ятною грамотою з зображенням Баби-Яги, яку можна одягнути, використовуючи куплені вбрання і прикраси.

Основні особливості комп'ютерної програми "Баба-Яга за тридев'ять земель. Починаємо вчити англійську":
* Популярний персонаж
* Ретельно продумана методика навчання
* Формування навичок читання і словникового запасу, сприйняття іноземної мови на слух, навчання азам граматики
* Вірші і тексти популярного дитячого письменника Л. Яхніна
* Барвиста графіка та анімація
* Озвучування носіями мови
* Використання популярних дитячих персонажів і казок
* Оригінальні навчальні ігри
* Інтерактивні розважальні елементи
* Азбука та інтерактивний словник

Доп. інфо:
Вік: 4-10 років
Порт: Wineskin Winery 2.0 WS7Wine1.3.15

Системні вимоги:
Тісто на: iMac5, 1 Intel Core 2 Duo 2.16 ГГц, RadeonX1600, Mac OS X 10.6.6
Системні вимоги:
CPU: 500 MHz
RAM: 64 MB
Скачать з Letitbit
Перегляди: 2880 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.