GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Blizzard збиралася випустити оригінальну гру Diablo на GameBoy

Blizzard збиралася випустити оригінальну гру Diablo на GameBoy

Blizzard Entertainment колись збиралася випустити Diablo на GameBoy. За інформацією після виходу Diablo II, Blizzard North розбилася на дві команди, одна з яких займалася створенням розширення Diablo II: Lord of Destruction, а інша - проектуванням та реалізацією нових ідей.

«Однією з таких ідей було створення гри під робочою назвою Diablo Junior. Її збиралися випустити на Game Boy Color і / або Game Boy Advance, в залежності від частки ринку і бізнес-факторів », - говорить Девід Креддок (David Craddock).
Blizzard збиралася випустити оригінальну гру Diablo на GameBoy

За словами Креддок, Diablo Junior планували випустити як пріквел до оригінальної серії Diablo. Причому, як з'ясував, проект нагадував серії Pokemon від Nintendo. Пізніше проект довелося згорнути через «великих витрат».

«Як і в серіях Pokemon, команда збиралася випустити три картриджа, на кожному з яких був би унікальних герой - воїн, маг і розбійник. Розробники також збиралися представити на різні предмети на кожному з картриджів, щоб гравці могли торгувати між собою і різні початкові міста ».
Перегляди: 691 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.