GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Wargaming купує Gas Powered Games

Wargaming купує Gas Powered Games

Білоруська Wargaming увійшла у смак придбання зарубіжних студій. Після покупки в кінці січня за $ 20 млн. чиказької Day 1 Studios компанія оголосила сьогодні про придбання ще однієї американської компанії-розробника - легендарної Gas Powered Games.

Gas Powered Games під керівництвом гуру гейм-дизайну Кріса Тейлора, творця знаменитої стратегії Total Annihilation, випустила за 15 років існування такі хіти як Dungeon Siege і Dungeon Siege II, Supreme Commander і Supreme Commander 2, працювала для Microsoft над онлайнової стратегією Age of Empires Online . Але останнім часом справи у студії йшли неважливо.

Спочатку Microsoft оголосила про припинення оновлення Age of Empires Online, яка не виправдала надії видавця. На початку січня GPG вийшла на Kickstarter з RPG зі стратегічними елементами Wildman, але не знайшла підтримки користувачів, проект явно не набирав необхідну суму в $ 1,1 млн. Потім з'явилася інформація про скорочення в студії Gas Powered Games. 11 лютого Тейлор оголосив про припинення кампанії на Kickstarter і навіть сказав про зниження інтересу користувачів до цієї платформи соціального фінансування. Експерти пророкували банкрутство GPG протягом декількох тижнів.
Wargaming купує Gas Powered Games

На тлі цих подій оголошення Wargaming про придбання студії і реверанси Віктора Кислого (Wargaming) і Кріса Тейлора (Gas Powered Games) в бік один одного стали справжньою несподіванкою для всіх. Сума угоди, на відміну від Day 1 Studios, не називається, як і те, розробкою якого проекту буде займатися нова студія Wargaming в Сіетлі.

Gas Powered Games спеціалізується на стратегіях. Можна починати спекулювати на тему, що Wargaming зацікавлена ​​у створенні MOBA (Multiplayer online battle arena) по World of Tanks. У будь-якому випадку, інтерес до американського ринку і диверсифікації керівник Wargaming висловлював вже неодноразово.

На поточний момент у Wargaming вже шість студій розробки - в Мінську, Санкт-Петербурзі, Києві, Чикаго, Сіднеї та Сіетлі. І це, схоже, тільки початок.
Перегляди: 613 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.