GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Мобільний War Thunder

Мобільний War Thunder
На даний момент російським розробником Gaijin Entertainment ведуться роботи над створенням мобільної версії онлайн-проекту War Thunder.

Гра для смартфонів iOS і Android дозволить гравцям взяти свою війну з собою. Нам обіцяють відмінну графіку і динаміку, повний спектр боїв на землі, воді і в повітрі, а також спеціальний ігровий режим "Сутичка".

«Ми завжди намагаємося здивувати наших гравців. Мобільна версія War Thunder - це абсолютно новий рівень ігрових відчуттів як для фанатів, так і для нових гравців »- повідомив генеральний директор Gaijin Entertainment.

Трохи подробиць від генерального продюсера проекту Павла Куликова: "У звичайній PC-версії War Thunder ми поступово реалізуємо режим сутичок між авіацією, наземної і військово-морський технікою на одному полі бою. Ми почали з введення в гру бойових літаків, в даний момент активно працюємо над танками і кораблями, - каже Павло, - У мобільному War Thunder ми поступимо так само - спочатку у гравців з'явиться можливість управління винищувачами, штурмовиками і бомбардувальниками Другої світової, а потім ми введемо наземну та морську техніку. "

Роботами над новою версією War Thunder займається відділ розробки мобільних ігор компанії Gaijin Entertainment. Зусиллями саме цієї команди були розроблені такі ігри як Modern Conflict 1-2, Braveheart, Fantasy Conflict, Run'n'Gun.
Перегляди: 614 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.