GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Ubisoft вважає минулі серії ігор Splinter Cell занадто складними для сучасних геймерів

Ubisoft вважає минулі серії ігор Splinter Cell занадто складними для сучасних геймерів
Глава Ubisoft Toronto Studios, Джейд Реймонд (Jade Raymond) вважає, що заважала серії Splinter Cell завоювати увагу більш широкої аудиторії сучасних геймерів. Як стало відомо, саме тому розробники постаралися зробити Splinter Cell: Blacklist більш доступною для новачків.

«Один із стримуючих чинників для нашої гри - високий рівень складності, незважаючи на всі зміни, які зазнала серія за багато років. Навіть не дивлячись на наявність відданих фанатів серії, які жадають випробувань, будь-яка інша гра з елементами стелса здається набагато простіше, ніж Splinter Cell», - зазначив Реймонд.

За словами глави студії, в Blacklist все ще будуть ті випробування, які так захоплюють основну аудиторію фанатів серії. Тим не менш, Ubisoft робить ставку на залучення сучасних геймерів.

За даними, в грі з'явиться набір різних рівнів складності. Як приклад Реймонд виділив хардкорних складність, де гравцям не можна вбивати опонентів впродовж всієї гри. В той же час, в режимі Perfectionist відключаться такі опції гри, як Mark і Execute.

Splinter Cell: Blacklist готується до виходу 20 серпня. Гра з'явиться на Xbox 360, PlayStation 3 і PC.
Перегляди: 526 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.