GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Економіст зі стажем вважає, що ціна Xbox One занадто висока і може зіпсувати продажу консолі

Економіст зі стажем вважає, що ціна Xbox One занадто висока і може зіпсувати продажу консолі
Економіст з 20-річним стажем, автор книги The Art of Pricing, Рафі Мохаммед (Rafi Mohammed), вважає, що ціна на Xbox One занадто висока. Як стало відомо, Мохаммед зазначає, що Microsoft проігнорувала «просте правило» ціноутворення.

«Ви хочете, щоб консоль потрапила в руки споживачів, і потрібно розуміти, що точка, в якій ви починаєте заробляти - це ігри. Тому дуже дивує те, що вони виставили таку преміумного ціну, особливо з такою кількістю негативних елементів ... дуже стримуюча DRM захист, від якої вони відмовилися », - говорить Мохаммед.

«Ключовий момент - вони дійсно слухали своїх покупців і відстежували їх відгуки. Вони зменшили ціну, але мені здається, що вона все ще висока. Консоль все ще на 100 доларів дорожче ».......
Економіст зі стажем вважає, що ціна Xbox One занадто висока і може зіпсувати продажу консолі
На думку Мохаммеда, поточна ціна на Xbox One - 499 доларів США може «пустити продажу під укіс». Економіст визнає, що Kinect 2.0 робить придбання нової консолі Xbox більш вигідною покупкою, ніж PlayStation 4. Однак компанія не повинна зобов'язувати гравців платити за 60-доларове периферійний пристрій. Компанія може зробити Kinect аксесуаром, як це було для користувачів Xbox 360.

Як з'ясував, представник Microsoft відзначив, що за 500 доларів гравці отримують набагато більше у вигляді послуг, які надає компанія своїм користувачам. Компанія також відзначає, що Xbox One є самим передовим пропозицією на ринку на сьогоднішній день. Як би там не було, багато потенційні покупці дійсно схиляються до покупки головного конкурента Xbox One.
Перегляди: 417 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.