GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Project Eternity може покласти початок нової серії ігор

Project Eternity може покласти початок нової серії ігор
Project Eternity може стати початком нової серії рольових ігор. Як стало відомо, дизайнер гри, Кріс Авеллоун (Chris Avellone), відзначає, що розробники мають намір започаткувати нову серії фентезійних рольових ігор.

Project Eternity створюється на платформі Kickstarter на гроші, вкладені в проект геймерами. Гра з'явиться на світ в 2014 році, і розробники вже запланували випустити розширення після релізу. Але команда Obsidian Entretainment не збирається зупинятися на досягнутому і планує продовжити випускати нові ігри з серії.

Як би то не було, все залежатиме від фінансового успіху основоположника та інтересу геймерів до Project Eternity. Проект зібрав майже 4 мільйони доларів на Kickstarter, і якщо гра принесе розробникам достатньо прибутку, нова гра не змусить себе довго чекати.
Project Eternity може покласти початок нової серії ігор
«Час і сили зазвичай вкладають у розробку програмних середовищ та їх налаштування. Їх можна витратити на створення контенту, більша кількість заклинань, розширених систем взаємодії з оточенням », - пояснив Авеллоун.

«Ми структурували план роботи таким чином, що я не думаю, що серію можна буде заморозити. Як тільки ми закінчимо розробку гри, то відразу візьмемося за створення розширення. І за той час, поки ми будемо працювати над розширенням, у нас з'явиться уявлення про те наскільки популярною стане Eternity. Якщо все піде добре, ми випустимо сиквел. Якщо ні, ми не засмутимося - принаймні ми зробимо те, що сподобається нашим інвесторам ».

Project Eternity готується до виходу ексклюзивно на РС.
Перегляди: 704 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.