GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Реліз Xbox One за чутками призначений на 8 листопада

Реліз Xbox One за чутками призначений на 8 листопада
У мережі з'явилися чутки про дату релізу консолі Xbox One. Як стало відомо, деякі джерела стверджують, що консоль з'явиться у продажу 8 листопада.

Чутки беруть свій початок з якогось документа, який за чутками є внутрішнім документом Microsoft. Тут також описується і план підготовки релізу консолі опівночі в магазинах Walmart.
Реліз Xbox One за чутками призначений на 8 листопада
Документ опублікував співробітник роздрібної мережі Walmart, що працює у відділі маркетингу. Microsoft поки офіційно не анонсувала дату релізу своєї нової консолі. Як би то не було, є ймовірність, що співробітники Walmart просто чекають підтвердження від виробника Xbox One, щоб анонсувати дату релізу офіційно.
Реліз Xbox One за чутками призначений на 8 листопада
Sony раніше заявила, що PlayStation 4 з'явиться 15 листопада о Америці і 29 листопада добереться до європейських і австралійського ринків. Деякі припускають, що Microsoft захоче випустити свою консоль на кілька днів раніше, щоб виграти час перед стартом продажів PlayStation 4.

Xbox One готується до виходу на 13 ринках у листопаді 2013 року. Як заявив представник Microsoft в Росії консоль з'явиться у продажу не раніше 2014 року.
Перегляди: 664 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.