GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

17 мільйонів доларів віддали геймери на фінансування розробки гри Star Citizen

17 мільйонів доларів віддали геймери на фінансування розробки гри Star Citizen
Гра Star Citizen офіційно стала найпопулярнішим проектом на платформі Kickstarter. Як став оізвестно, геймери пожертвували понад 17 мільйонів доларів на розробку нової гри.

Більше 235 тисяч фанатів відеоігор надали проекту фінансову підтримку. В якості бонусу за досягнення нової рекордної позначки, розробники додадуть в гру апгрейд корабля з модифікаціями для двигуна і новий клас кораблів - крейсер. У разі, якщо розробники зберуть 18 мільйонів доларів, в гру також додадуть нову ексклюзивну зоряну систему для підтримали проект геймерів.
17 мільйонів доларів віддали геймери на фінансування розробки гри Star Citizen
Розробкою Star Citizen займається команда Cloud Imperium Games, яка поставила перед собою завдання створити космічний симулятор з відкритою всесвіту, реалістичною системою фізики і підтримкою користувацького контенту. У грі з'явиться одиночний і багатокористувацький режимі гри, а все що відбуваються події розгортатимуться в єдиному безшовному просторі всесвіту.

За даними, команда розробників надихалася такими іграми, як Wing Commander і Freelancer, елементи яких так чи інакше потраплять в Star Citizen. Розробники також планують додати в гру підтримку очок віртуальної реальності Oculus Rift. Star Citizen вийде ексклюзивно на РС в 2014 році.
Перегляди: 361 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.