GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Історія гри Mass Effect 4 не зачіпатиме події, пов'язані з Шепардом

Історія гри Mass Effect 4 не зачіпатиме події, пов'язані з Шепардом
Команда BioWare не збирається стосуватися подій , пов'язаних з Шепардом , в новій частині Mass Effect . Як стало відомо, розробники вже згадували , що головний герой трилогії не повернеться в нових частинах серії , але за словами сценариста студії , в Mass Effect 4 не з'являться навіть знайомі компаньйони Шепарда .

«Я не можу вдаватися в подробиці , але ми всі погодилися , що для нової історії в новій грі не обов'язково пов'язувати її з Шепардом , або подіями навколо нього , якими б вони не було. Ми вирішили це недавно. Але ключовим моментом є те , що нова гра повинна бути частиною Mass Effect у своєму серці. Просто вона буде без Шепарда і без його компаньйонів » , - говорить провідний сценарист Mass Effect 3 , Мак Уолтерс ( Mac Walters ) .
Історія гри Mass Effect 4 не зачіпатиме події, пов'язані з Шепардом
Кінцівка третій частині серії багатьом не припала до душі , після чого команда BioWare вирішила випустити альтернативну кінцівку в доповненні Extended Cut . За словами сценариста , більше розробники нічого не планують змінювати , оскільки зробили все , що могли , щоб надати фанатам серії розгорнуте висновок трилогії.

Як з'ясував, розробники паралельно працюють над коміксом Mass Effect : Foundation , який так чи інакше вплине на подальший розвиток серії . Як би то не було , за словами сценариста , комікси будуть доповнювати існуючу історію всесвіту Mass Effect , ніж служити мостом між трилогією і новими частинами серії.
Перегляди: 620 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.