GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

У мережі виявлені перші зображення гри Aliens: Isolation

У мережі виявлені перші зображення гри Aliens: Isolation
У мережі з'явилися перші зображення нового проекту Sega і The Creative Assembly. Як стало відомо, фанати серії «Чужих» виявили в мережі арти до нової гри Aliens: Isolation.

На зображенні представлена ​​Аманда Ріплі, дочка чужого і головної героїні серії фільмів, Еллен Ріплі. Це зображення підтверджує здогадки про те, що головним героєм нової гри про «Чужих» стане дочка сержанта Ріплі.
У мережі виявлені перші зображення гри Aliens: Isolation
Раніше в мережі з'являлася інформація про те , що гра стане сумішшю стелса і фільму жахів , де гравцям належить битися більше з солдатами на космічній станції , ніж з агресивними прибульцями. З чуток реліз проекту готується на консолях нового покоління , і відбудеться вже в 2014 році.

Як з'ясував, в 2011 році, компанія Sega підтвердила , що студія The Creative Assembly працює над новою не анонсованої грою , яка , як сподівається керівництво видавця , « стане в ряд з Dead Space 2 ». На офіційному сайті студії , знаменитої розробкою серії стратегій Total War , також присутній натяк на « новий приголомшливий проект на базі серії Чужих ». Як би то не було , офіційний анонс поки не відбувся.
Перегляди: 314 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.