GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

У грі Alien: Isolation міг з'явитися кооперативний режим

У грі Alien: Isolation міг з'явитися кооперативний режим
Студія The Creative Assembly спочатку планувала реалізувати в грі Alien: Isolation кооперативний режим. Як стало відомо, розробники все ж вирішили відмовитися від «красного» ідеї на користь розвитку одиночного режиму гри.

«Вся справа в одиночному геймлпей. Ми думали про кооперативному режимі, у нас були дуже витончені ідеї для його реалізації. Але для нас центральним елементом гри завжди залишалася одиночна кампанія », - зазначив Ел Хоуп (Al Hope), креативний директор проекту.
У грі Alien: Isolation міг з'явитися кооперативний режим
«Чим більше людей у вашій команді, тим менше перевагу ворога. Якщо у вас в команді два або три людини проти одного чужого, геймплей істотно змінюється. Ви починаєте кооперуватися, щоб подолати стоять перед вами труднощі, і це все менше походить на виживання. Краще було залишити геймплей в одиночному режимі », - пояснив дизайнер користувальницького інтерфейсу Джон МакКеллан (Jon McKellan).
У грі Alien: Isolation міг з'явитися кооперативний режим
Як з'ясував, розробники хочуть передати в Alien: Isolation атмосферу постійного тиску, коли гравці «моляться, щоб їх не помітили» при кожній зустрічі з ворогом. І для підкреслення пригнічувала духу нового проекту, команда збирається продемонструвати неймовірну жорстокість ворога.

Alien: Isolation готується до виходу на PC, Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One і PlayStation 4 в 2014 році.
Перегляди: 420 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.