GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Розробники Dust 514 продовжать підтримувати гру у міру роботи над Project Legion

Розробники Dust 514 продовжать підтримувати гру у міру роботи над Project Legion
Студія CCP Games не збирається припиняти роботу над DUST 514. Як стало відомо, в світлі недавнього анонса проекту Project Legion, багато фанатів негативно висловилися на бік розробників, побоюючись, що підтримка ексклюзивного для PlayStation 3 шутера у всесвіті EVE Online припиниться.
Розробники Dust 514 продовжать підтримувати гру у міру роботи над Project Legion
Project Legion з'явиться на РС і, можливо , на PlayStation 4 , переймаючи формулу і досвід розробників Dust 514 . Команда зізналася , що консольний шутер міг вийти куди краще і пообіцяла виправити помилки у своєму новому проекті. Тим не менше, робота з підтримки Dust не припиниться.

« Підтримку Dust 514 зупинять ? Відповідь - ні. Ми все ще працюємо над безліччю нового: над планетарними завоюваннями, над балансом. Роботи дуже багато. Звичайно , ресурси команди вже не будуть тими ж , але ми все ще працюємо над тим, щоб зробити Dust 514 хорошою грою, наскільки це можливо », - зазначив Жан- Чарльз Годешон (Jean - Charles Gaudechon ), виконавчий продюсер Dust 514.

Як з'ясував, розробники також запропонують гравцям Dust 514 мігрувати в Project Legion після релізу. Фанати шутера зможуть перенести свої досягнення і успіхи в новий проект на РС.
Перегляди: 338 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.