GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

У Overwatch знайшли секретного персонажа

У Overwatch знайшли секретного персонажа
Гравці вже тривалий час знаходять докази того, що в Overwatch з'явиться як мінімум один новий персонаж - про це свідчать різні секрети, старанно заховані в грі. Представник Blizzard Entertainment в інтерв'ю фактично підтвердив існування секретного героя в командному шутере.

Як стало відомо, про існування нового героя говорять численні згадки якоїсь сомбра на на багатьох картах Overwatch. Після ретельного вивчення концепт-артов до гри геймери і прийшли до висновку, що Сомбра є мамою Фари (однієї з відомих героїнь шутера) і входила до складу самої першої команди Overwatch. Одному з геймерів навіть вдалося проникнути в офіс розробникам і нишком сфотографувати, як вони пильно дивляться на монітор, де зображений персонаж в капюшоні - який на даний момент не присутній в грі.
У Overwatch знайшли секретного персонажа
«Ми не бачимо нічого дивного в тому, що гравці пліткують з приводу нової героїні сомбра. У грі і за її рамками існує безліч натяків на це Було б дивно, якби гравці не намагалися з'ясувати, хто така Сомбра », - відзначили представники Blizzard.

Розробник благословили своїх фанатів на продовження пошуків. Як з'ясував, на поточний момент далеко не всі натяки на нову героїню стали надбанням громадськості.

Також подивитись скільки коштує керамічна панель львів ви можете на сайті f-santexnik.com.ua.
Перегляди: 386 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.