GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Evolve стала безкоштовною грою

Evolve стала безкоштовною грою
Розробники Evolve оголосили зовсім несподівану новину. Їх гра стала абсолютно безкоштовною. З'ясував, що потрібно зробити для завантаження гри, і що стало причиною подібної пропозиції.

З сьогоднішнього дня, 7 липня, Evolve стала умовно-безкоштовною грою. Розробники прибрали її з Steam і пропонують взяти участь в бета-тестуванні, записавшись на нього на офіційному сайті.

«Ми вирішили зробити Evolve безкоштовної на PC одночасно зі стартом бета-тестування, наміченого на 7 липня. Це дозволить нам випробувати нову серверну архітектуру, і ми сподіваємося на вашу допомогу. Все що завгодно може піти не так, і ми, зізнатися, розраховуємо на даний поворот подій, так як зараз у нас є час на усунення багів », - описують ситуацію розробники.
Evolve стала безкоштовною грою
Evolve стала безкоштовною грою
Evolve стала безкоштовною грою
Evolve стала безкоштовною грою
«Великі бета-збірки гри, оновлення та нові можливості - наш план на найближчі кілька місяців. Це дозволить нам частіше додавати в гру нові можливості і випускати масштабні оновлення. Підсумуємо: бета-тестування гри дозволить нам бути досить гнучкими і оперативно правити баги, роблячи Evolve все більш стабільною грою », - кажуть представники Turtle Rock.

За інформацією, прямо зараз Turtle Rock Studios займаються: переробкою класу мисливців, поліпшеннями карт і призначеного для користувача інтерфейсу, зменшенням часу завантажень, загальною продуктивністю. Головна мета - зробити так, щоб користувач заходив в Evolve якомога швидше. Система розвитку персонажів і навчання будуть повністю перероблені, у гравця з'явиться більше можливостей по налаштуванню власного героя.

Що буде з тими, хто вже придбав собі копію Evolve? Розробники планують нагородити їх званням «Засновник» (Founder). Весь контент, який був відкритий користувачами в платній версії гри, перейде разом з ними в безкоштовну версію Evolve. Розробники постараються радувати цих користувачів подарунками, нагородами і особливими пропозиціями.
Перегляди: 486 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.