GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Square Enix розповіла, як розійшлися їх з Nintendo шляху після Final Fantasy 7

Square Enix розповіла, як розійшлися їх з Nintendo шляху після Final Fantasy 7
Багато хто знає, що у компаній Square Enix і Nintendo багата спільна історія. І деякий час назви двох цих гігантів були нерозривно пов'язані один з одним. Але все змінилося після рішення Square Enix випустити сьому частину Final Fantasy на консолі PS. А справа була в обсязі вільного місця, відчай необхідного рольовій грі.

«Те, що ігри для PlayStation виходили на CD, послужило визначальним фактором. Якщо ви хочете створити 3D-екшен для картриджа Nintendo 64, ви можете зробити це. Але справа в тому, що я хотів зробити тривимірну рольову гру ... Найбільшою проблемою, звичайно ж, була пам'ять. За нашими підрахунками, проект просто не помістився б на ROM-картриджі. Тому і вибрали PlayStation, єдину на той момент консоль, яка дозволяла нам працювати з CD-ROM », - розповів виконавчий віце-президент Square Japan Хіронобу Сакагуті.

Розробники також відзначили, що, коли система тільки розроблялася, представники Square Enix давали багато порад, в тому числі і з приводу «заліза». Але Nintendo була непохитна.

«Після того як ми вирішили працювати з Sony, доступ в офіси Nintendo був для нас закритий протягом приблизно десяти років. З споживчої точки зору це добре, коли дві компанії конкурують один з одним, тому що ціни рости не будуть. Але з точки зору бізнесу наш основний інтерес полягав у тому, щоб виграла Sony, а Nintendo програла, оскільки це було краще для нас », - зазначив віце-президент Square USA Син'ітіро Кадзітані.

Варто зазначити, що в рамках вчорашньої презентації Nintendo Switch компанія Square Enix анонсувала якийсь проект для цієї консолі. Схоже, що ворожнечі між двома гігантами кінець.

Посмотреть послудние фмнансовые новости вы можете на сайте finansist.vilingstore.net.
Перегляди: 330 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.