GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

The End of the Sun заснована на слов'янських міфи та реалії

The End of the Sun заснована на слов'янських міфи та реалії
Команда з Польщі, що складається всього з трьох осіб, працює над пригодницької грою від першої особи The End of the Sun. Оригінальна назва гри - Słońcakres, що натякає на зв'язок з містичною вночі Івана Купали, святом літнього сонцестояння.
Історія The End of the Sun розповість про слов'янської жриці, що шукає зниклого друга. Для цього вона здійснює прогулянки як по околицях, в пошуках зачіпок, так і в минуле. Героїні доступні чотири тимчасових періоду: зима, літо, весна і осінь, між якими декілька років. Вона буде зустрічати одних і тих же героїв в різні періоди їхнього життя. Але кожна подорож по часу змінює історію і позначається на майбутньому. Розробники обіцяють складний нелінійний сюжет, в якому ми самі зможемо вибирати, коли хочемо побачити черговий епізод.

Але найцікавішим в грі здається точне відображення реалій побуту стародавніх слов'ян. Розробники відвідали ряд етнографічних музеїв і сфотографували справжні зразки будівель, нарядів і предметів. Всі ігрові об'єкти створені методом фотограмметрії. І в першому тизер-трейлері гри видно, з якою увагою команда відноситься до найдрібніших деталей.

Гра повинна вийти в 2019 році, так що показаний матеріал поки далекий від остаточного. Будемо сподіватися, що доопрацювання торкнеться перш за все анімації персонажів.
Перегляди: 58 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.