GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Грати в демоверсію World of Warcraft Classic можна лише протягом години

Завтра, 2 листопада, о 21:00 за московським часом почнеться церемонія відкриття щорічного конвенту BlizzCon 2018. Але шанувальники World of Warcraft Classic більше чекають не почала фестивалю, а завершення урочистого відкриття. Адже відразу після нього всі гості і власники віртуального квитка отримають доступ до демоверсії нового варіанту знаменитої онлайнової гри.

Завантажити клієнт World of Warcraft Classic можна вже зараз, у всіх покупців квитка з'явилася окрема функція на сторінці гри World of Warcraft в додатку Blizzard. А ось знайомитися з новою старою грою доведеться за графіком, оскільки розробники переживають за місткість свого сервера.
Ігрові сесії Blizzard розіб'є на частині, грунтуючись на періоді 90 хвилин: шістдесят хвилин можна грати, потім доведеться півгодини відпочивати. Зрозуміло, час гри і перерви можна переносити і розбивати на свій розсуд. Варто лише враховувати, що з моменту першого заходу в гру піде відлік дев'яноста хвилин, і всіх перевищили ліміт автоматично відключать від сервера.

Для першої проби розробники приготували дві канонічні локації: Степу для Орди і Західний край для Альянсу. Всі допущені до World of Warcraft Classic зможуть створити персонажів 15-го рівня і прокачати їх до 19-го рівня. Варто пам'ятати, що в демоверсії підземелля недоступні, а PvP існує лише у вигляді дуелей.

Доступ до демоверсії World of Warcraft Classic закриється 8 листопада в 20:00 за московським часом.
Перегляди: 32 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.