GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Chivalry Medieval Warfare (2012/RUS/ENG/Steam-Rip)

Chivalry Medieval Warfare (2012/RUS/ENG/Steam-Rip)

Рік випуску: 2012
Жанр: Бойовик / 3D / 1st Person / Online-only
Платформа: PC
Розробник: Torn Banner Studios
Издатель: Torn Banner Studios
Тип видання: Ліцензія [Steam-Rip]
Мова інтерфейсу: Англійська, Російська, Німецька, Французька, Італійська, Іспанська
Мова озвучення: Англійська
Кряк: Присутній [RELOADED]
Розмір: 2.89 GB

Chivalry: Medieval Warfare - це, як кажуть її розробники, середньовічна "військова" (в оригіналі "combat" - від слова гра "і") гра від першої особи. У місцевому вигаданому світі Агатові лицарі (Agathian Knights) борються проти Масонського ордена (Mason Order) за контроль над країною Агата (Agatha). Причому, що дивно для подібних ігор, місцевий світ виписаний досить докладно, у нього є свої герої і свої зрадники і, звичайно, свої причини воювати - на цей раз у їх ролі виступає громадянська війна. Незважаючи на фантастичну історію, сам ігровий процес досить серьзен і прагне детально відтворити битви між закованими в броню лицарями. Фактично, перед нами FPS без автоматів, але з мечами та луками.

Бойова система ігри є майже класичної. Нам пропонують можливість блокувати або відбивати удари (щитом та іншою зброєю відповідно) або просто ухилятися від ударів, а самі атаки часто можуть мати основний і альтернативний варіант. Правда, варто відзначити деякі особливості: по-перше, вибирати напрямок ударів ми не можемо. Замість цього нам дані три види удару: звичайний "наотмаш", повільний "з-за голови" і швидкий "стусан". По-друге, утримувати блок зброєю постійно не вийде: персонаж сам зніме його через досить нетривалий період часу. По-третє, замість краху щитів у грі присутстует обмеження по витривалості. Кожен раз блокуючи удар щитом, гравець втрачає досить велику кількість своїх сил. Повна втрата сил означає неможливість блокувати, а також набагато більш повільну швидкість ударів.

Особливості:
Командні завдання - ланцюжок завдань, що розрізняються для сторін конфлікту. Одна сторона виступає в якості захисників і як правило повинна захистити якусь точку або персонажа, а друга, відповідно, захопити зону або вбити когось. Можливі варіації, наприклад, захист або вбивство мирного населення. У ряді випадків гравцям необхідно взаємодіяти з різними предметами: підпалювати об'єкти факелами, штовхати таран або візок (для цього треба стояти поруч з ними) і т.п.
Кожен сам за себе - класичний deathmatch, в якому всі гравці є ворогами один одного. Відродження не обмежена.
Командна битва - командний deathmatch, в якому перемагає команда, що набрала більшу кількість очок вбивств. Відродження не обмежена.
Командне виживання - аналог командних битв, але відродження гравців у рамках окремого раунду неможливо. У кожному раунді перемагає та команда, яка вбила всіх гравців іншої команди, або після закінчення відведеного часу зберегла більшу кількість солдатів.
Король гори - він же King of the hill. У даному режимі команди борються за ключову точку, яку необхідно утримувати переважною кількістю військ. Що стоять в такій точці гравці підвищують окуляри захоплення. Чим більше гравців однієї команди коштує в точці, тим швидше відбувається захоплення.

У даному релізі можна грати лише в один гравець: Тренувальний режим або Гра з ботами (як в Quake 3).

Системні вимоги:
Процесор: AMD Athlon 64 або Intel Pentium 4 і вище
Оперативна пам'ять 2 GB
Відеокарта: NVIDIA 7800GT або ATI Radeon і вище
Місце на жорсткому диску: 11 GB
Звукова карта: 100% сумісний з DirectX 9.0c

Інформація про реліз:
- Версія гри 1.0.10246.0 , завантажено 24 грудня 2012 р., повністю ідентична активованою ліцензійної копії гри.
Chivalry Medieval Warfare (2012/RUS/ENG/Steam-Rip)

Chivalry Medieval Warfare (2012/RUS/ENG/Steam-Rip)


Перегляди: 610 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.