GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Evil Dead: Regeneration (2006/RUS/PS2)

Evil Dead: Regeneration (2006/RUS/PS2)

Назва: Evil Dead: Regeneration
Рік випуску: 2006
Жанр: Action
Розробник: Cranky pants games
Видавництво: THQ
Платформа: PS2
Тип видання: піратка
Мова інтерфейсу: Російський (текст і звук)
Регіон: NTSC
Носій: DVD
Розмір: 2,25 GB

Evil Dead: Regeneration - чудовий екшн про зловісних мерців на консолі PS2. Зло знову прокинулося й поширюється по окрузі. І тільки відважний і хоробрий Еш може йому восторжествувати в усьому світі. Щоправда, йому ще потрібно врятувати свою дівчину, але це так, між справою. У його розпорядженні буде широкий вибір зброї і підручних засобів, за допомогою яких він буде розправлятися з повсталими мерцями, включаючи знамениту бензопилу.

Експерименти божевільного доктора збудили стародавніше, але разом з тим таке знайоме Зло, яке негайно почало розповсюджуватися по окрузі, знищуючи і перекручуючи все живе на своєму шляху. Настав час старині Ешу знову рятувати мир! Цього разу героєві буде потрібно всю його мужність, успіх і уміння поводитися із зброєю, щоб в черговий раз зупинити Зло, але тепер у нього з'явився союзник. Еш об'єднає зусилля з Семом, маленьким, підлим і ... мертвим. Адже Ешу треба повернути свою дівчину, перемогти Зло і врятувати цивілізацію, якщо вийде ...

Особливості гри:
- Evil Dead: Regeneration розроблялася за безпосередньої участі Брюса Кемпбелла, що виконував роль Еша в знаменитій кінотрилогії "Evil Dead", відомій російському глядачеві, як "Зловісні мерці". Брюс Кемпбелл брав участь у розробці концепції гри, а також озвучував віртуального Еша в англійській версії Regeneration.
- Унікальний геймплей: Відчуйте приголомшливу атмосферу "Зловісних мерців" та поринути в шалений, безкомпромісний геймплей Regeneration.
- Новий напівмертвий союзник! Еш з радістю відрубав би йому голову, але для боротьби з ордами нежіті потрібно вся можлива допомога!
- Величезний арсенал зброї: вбивайте ніжити усіма підручними способами, починаючи від гарпунних рушниць і вогнеметів і закінчуючи всесвітньо відомої комбінацією бензопили і шотгана.
Evil Dead: Regeneration (2006/RUS/PS2)

Evil Dead: Regeneration (2006/RUS/PS2)

Evil Dead: Regeneration (2006/RUS/PS2)

Перегляди: 1196 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.