GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Command and Conquer: Red Alert 3 Ultimate Edition (2009/EUR/RUS/PS3)

Command and Conquer: Red Alert 3 Ultimate Edition (2009/EUR/RUS/PS3)

У результаті експерименту і наступного урівноваження сил Альянсу та СРСР, залучених до необмежену війну, в світі виявлялася третій наддержава - Імперія висхідного сонця. Будь-яка зі сторін має рідкісними технологіями та озброєнням - такими як знаряддя Тесла, дирижаблі "Кіров", роботи-самураї, плаваючі фортеці, бойові ведмеді і танки-трансформери. Також в оновленій версії для PS3, випущеної на Blu-ray диску, ви знайде більшість нових матеріалів.

Особливості гри:
- Краще видання Red Alert 3 - у цьому виданні ви знайдете додаткові карти, матеріали про процес зйомок роликів, розповіді про тактику гри від розробників і багато інше. І, нарешті, тільки для PS3 - дивіться у високому властивості ролик "Дівчата RA3"!
- Зоряний склад - амбалістий зоряний склад у ситуації Command & Conquer - більше 60 хвилин відеороликів у високому дозволі з участю чудових акторів.
- Хто керує морями, той володіє світом - вперше в історії домінування на море так само важливо, як домінування на суші або в атмосфері. Досягніть стратегічної переваги, маючи можливість робити напад з будь-якого інструкція.
- Нова загроза зі сходу - Імперія висхідного сонця - це свіжа технологічна загроза, бойові одиниці будь об'єднують в собі елементи бойових мистецтв, фантастики і роботобудування. Бойові одиниці Імперії зможуть змінювати зовнішній вигляд і спеціалізуються на морських битвах.
- Інтерфейс CommandStick 2.0 - тепер власники консолей можуть в абсолютній мірі насолодитися жанром стратегій в теперішньому часі, і все це - завдяки інтерфейсу CommandStick 2.0, рання теорія якого була використана в грі Command & Conquer 3 Kane's Wrath

Рік випуску: 2009
Платформа: PS3
Жанр: Strategy (Real-time) / 3D
Розробник: EA Los Angeles
Код диска: BLES-00506
Образ знято: Open Manager 2.1g
Працює: з внутрішнього і з особового

Тип видання: Ліцензія
Мова інтерфейсу: Російський
Тип перекладу: текст + звук
Мультіплеер: є
Розмір: 18,64 GB


Перегляди: 917 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.