GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Скачать Fishing Resort (2011/Wii/ENG)

Скачать Fishing Resort (2011/Wii/ENG)

Ви відправляєтеся в рай, гарний курорт на тропічному острові, де достаток сонця, піску, і, звичайно, риби! Ви можете витрачати час, як вважаєте за потрібне: можете вставати рано, щоб піти на глибоководну рибалку, можете брати участь у різних заходах, яких вистачає на курорті, чи можете просто провести день спостерігаючи за рибами.

У міру проходження гри, ви краще ознайомитеся з територією курорту і відточіть свої навички риболовлі. Ви можете взяти в оренду велосипед і поїхати у віддалене місце, наприклад, на водоспад, щоб ловити форель. Або, якщо хочете, можете перевірити свої здібності і удачу на байдарках глибоко в джунглях, і побачити, які види риб там ведуться. Ви навіть можете відправитися в гори в інший клімат і провести час за незабутньою зимової риболовлі. Це ж ваш відпустку, вибір залежить тільки від Вас!

У Fishing Resort ви зможете ловити рибу на тропічних островах і навіть в місцях вічного льоду. Рибалити можна з берега, катери, яхти, човни, моторки. Можна рибалити вдень або вночі. Можна ловити величезну рибу з глибин океану, а можна і на мілководді в лагуні. У грі надано 20 міні-ігор на тему риболовлі і близько 200 видів риб.

Назва: Fishing Resort
Жанри: Sport
Мова Інтерфейсу: English
Рік випуску: 2011
Розробник: Prope
Издатель: Xseed Games
Розмір файлу: 1.33 Gb
Платформа: Wii
Скачать Fishing Resort (2011/Wii/ENG)

Скачать Fishing Resort (2011/Wii/ENG)

Скачать Fishing Resort (2011/Wii/ENG)

Скачать з Letitbit
Перегляди: 862 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.