Transistor (2014)

Transistor (2014)
Transistor — научно-фантастическая игра в жанре Action RPG от создателей Bastion, в которой вам предстоит путешествовать по завораживающему футуристическому городу, защищая свою жизнь при помощи невероятного оружия неизвестного происхождения. Transistor органично сочетает тщательное стратегическое планирование и динамичные боевые столкновения, продуманный игровой процесс и увлекательный атмосферный сюжет. По мере развития событий вам предстоит собрать головоломку Транзистора из разрозненных фрагментов, преследуя бывших владельцев этого оружия.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 957

Borderlands: The Pre-Sequel! (2014)

Borderlands: The Pre-Sequel! (2014)
Дія The Pre-Sequel розгорнеться в проміжку між оригінальної Borderlands і Borderlands 2. Гравці зможуть сіяти хаос і божевілля на місяці Элписе - супутнику божевільною планети Пандори. Також вам належить відвідати міжпланетну станцію корпорації «Гіперіон».
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 954

Bioshock 2 for Mac

Bioshock 2 for Mac
969 рік. Минуло десять років з тих пір, як завершилися драматичні події оригінальної гри BioShock. На узбережжі Атлантичного океану відбувається низка таємничих зникнень маленьких дівчаток. Сліди зловісного викрадача ведуть не інакше як в підводне місто Восторг. Час змінило це місце: захисний купол підточила вода, деякі райони повністю затоплені, будівлі занепали. У відчайдушній боротьбі за право на життя уціліли лише найсильніші, жорстокі й підступні мутанти.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 953

DiRT Showdown 1.0.3 [MAS]

DiRT Showdown 1.0.3 [MAS]
Газуйте і проламывайте собі шлях навколо світу в моторизованому хаосі DiRT Showdown для Mac OS! Атмосфера штовханини, соціалізована гра і доступність - ось прикмети цього гоночного турбобезумия. Втисніть педаль газу в підлогу і заслужити обожнювання неиствующих уболівальників на сверхэнергичных змаганнях у мальовничих місцях. Хитрите, женіть, рвіться до перемоги... а потім повторюйте це знову і знову.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 962

Hitman: Absolution - Elite Edition for Mac

Hitman: Absolution - Elite Edition for Mac
Hitman: Absolution розповідає історію самого особистого контракту найманого вбивці. Відданий Агентством і зацькований поліцією, Агент 47 шукає спокути у зіпсованому і спотвореному світі.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1246

Spec Ops: The Line 1.0.0

Spec Ops: The Line 1.0.0
Spec Ops: The Line - це абсолютно новий захоплюючий провокаційний військовий шутер від третьої особи від 2K Games, створений, щоб поставити гравця перед нелегкими моральними дилемами, де будь-який вибір може коштувати чийогось життя. Сюжет натхненний фільмами «Апокаліпсис сьогодні» і «Серце " у темряві», але розгортається в зруйнованому місті Дубаї, а ігровий процес включає в себе командну тактику, світ, змушує вас думати не тільки горизонтально, але і вертикально, спустошливі піщані бурі, які можна використати на свою користь, а також безліч карт і режимів для багатокористувацької гри.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1237

Metro Last Light [Native] [RUS]

Metro Last Light [Native] [RUS]
2034 год.Глубоко під руїнами пост-апокаліптичної Москви, руйнуються тунелях метро, залишки людства борються за виживання. Орди мутантів штурмують останні притулку вижили людей. Але замість того, щоб об'єднатися, станції метро розділилися на ворогуючі угруповання, які борються один з одним за контроль над метрополітеном. Під землею розпочалася справжня громадянська війна, яка може стерти людство з лиця землі.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1065

Tomb Raider 1.0 [МАS]

Tomb Raider 1.0 [МАS]
Tomb Raider - народжена непохитна шукачка пригод. Після корабельної аварії на невідомому острові юної Лару Крофт доводиться боротися за виживання, озброївшись голими інстинктами. Допоможіть Ларі відточити своє природне обдарування в ході небезпечної подорожі заради порятунку її друзів і втечі від кровожерливих жителів острів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 874

Grand Theft Auto 3 (2002/MacOS/ENG/FULL RUS/Cider/Wineskin)

Grand Theft Auto 3 (2002/MacOS/ENG/FULL RUS/Cider/Wineskin)
Третя частина скандально знаменитої гри. У деяких країнах першу частину гри навіть примудрилися заборонити, але це не зупинило справжніх любителів. У 3-й частині ви знайдете ще більше можливостей, повністю тривимірний движок, величезні красиво промальовані локації, купу машин, які можна розбивати, підривати і робити все, що вашій душі завгодно. І звичайно, це чергова можливість показати всім, на скільки ви крути, в тому числі і поліції...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 814
Назад Вперед