» » » World of Warcraft: Classic v.1.12.1 [Mac os/WineSkin]

World of Warcraft: Classic v.1.12.1 [Mac os/WineSkin]

World of Warcraft: Classic v.1.12.1 [Mac os/WineSkin]

Рік випуску: 2004
Жанр: MMORPG
Платформа: MacOS [Intel only]
Розробник: Blizzard
Издатель: Blizzard Entertainment
Опис:
World of Warcraft є продовженням серії ігор Warcraft. Це, по суті, той же світ, та ж історія, ті ж закони. Якщо вам вже доводилося грати у Warcraft, то в World of Warcraft ви зможете побачити знайомий світ очима окремо взятого персонажа. Ви станете його повноправним мешканцем і будете безпосередньо брати участь у його житті.

Особливості гри
- Дія гри розгортається через 4 роки після подій Warcraft III: Reign of Chaos. Стародавні землі Азерота ще не охолонули від річок пролитої крові. Непримиренні супротивники відновлюють зруйновані королівства і збираються з силами. Загроза нового конфлікту стає все більш і більш явною. У будь-яку хвилину війна знову може повернутися в світ Warcraft...
- Ви повернетеся в землі, знайомі по попередніх частинах Warcraft. Великі міста (6 столиць різних рас) і дрібні поселення, ліси, моря, печери і персонажі - все здасться вам рідним і, одночасно, вразить уяву новим рівнем графіки та звуку.
- Кожну хвилину світ навколо вас змінюється. Повернувшись через місяць в ті ж місця, ви можете не знати їх. Невелике місто може перетворитися у фортецю, а гори - в кар'єри для видобутку щебеню для нових доріг.
- В World of Warcraft у вас буде можливість приєднатися до однієї з протиборчих сторін - Орді або Альянсу - і вибрати одну з 10 рас. На вибір пропонуються 9 класів персонажів - друїд, мисливець, маг, паладин, жрець, розбійник, шаман, чорнокнижник, воїн. Для кожного можна вибрати ім'я, стать і професію по душі - герой може стати ковалем, шевцем, алхіміком і т. д. Однак перше, з чим потрібно визначитися, за яку фракцію ви хочете грати: за Орду або за Альянсу. Від цього буде залежати, що ви зможете робити, а що ні.
- Кожен - від любителя подорожей до відчайдухи, не мислить свого життя без боїв, - знайде в World of Warcraft заняття по душі. Ви не просто вирішите завдання і виконуєте завдання - ви живете життям віртуального персонажа. Будь-які, навіть, здавалося б, незначні дії впливають на життя інших гравців і на історію розвитку світу Warcraft. Визначте, який з трьох режимів WoW вам найбільш цікавий - Normal (гравець проти монстрів), Player vs Player (гравець проти гравця) або Role-playing (рольової ігровий світ) і починайте свою подорож.
- Золото, срібло та мідь - на віртуальні монети ви можете купити все, що вашій душі завгодно; не тільки зброя і одяг, але і власного коня, мула, інше їздова тварина, яка стане в нагоді в подорожах. Гроші також можна вкласти в освіту - наприклад, взяти уроки фехтування, навчитися певного ремеслу, отримати знання з медицини тощо. У грі більше 1000 заклинань і навичок, яким можна навчитися або купити за гроші. Зароблені і завойовані в походах речі можна продати на спеціальних аукціонах, які проводяться всередині гри.
- Спілкуватися з друзями можна на спеціальних конференціях. Інтерфейс гри можна повністю змінити і налаштувати "під себе". Це дуже важливо, адже у всесвіті World of Warcraft вам доведеться провести сотні годин ігрового часу.

Додаткова інформація:
Клієнт налаштований на сервер valkyrie-wow.com/
Данная версія є альтернативою нативного клієнта, так як він не завжди коректно працює з піратськими серверами.
PS. грати можна і на будь-якому іншому класик сервері.

Системні вимоги:
Mac OS X 10.6.x (На 10.5 не тестувалося);
1024 Мб оперативної пам'яті;
10 Гб вільного місця на жорсткому диску;
Відеокарта рівня GeForce/Radeon з пам'яттю 32 Мб;
Широкосмугове з'єднання з Інтернет;
Пристрій для читання DVD-ДИСКІВ;
Клавіатура, Миша.
World of Warcraft: Classic v.1.12.1 [Mac os/WineSkin]

World of Warcraft: Classic v.1.12.1 [Mac os/WineSkin]


Перегляди: 1010 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.