Hacker Evolution Duality [Native]

Hacker Evolution Duality [Native]
Гра представляє світ, населений іншими хакерами. Користувач може як приєднатися до них, так і вступити з ними в протистояння. Кількість виборів, доступних в грі, називається практично необмеженим. Кожен хакер контролюється штучним інтелектом, заснованим на нейронних мережах.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 648

Nostradamus: The Last Prophecy [Native]м

Nostradamus: The Last Prophecy [Native]м

16 століття. Переломне час. Вже наближається Ренесанс, а з ним торжество наукового знання, але досі присутній темний дух Середньовіччя, а з ним - віра в силу чаклунства і проклять. Нострадамус - людей свого часу, знавець природних пізнань і магістр містицизму. Саме тому він був першим, кому звернулася королева, дізнавшись, що над нею висить страшний рок, навороженный могутнім ворогом.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 948

ALPHA POLARIS: ЖАХ в льодах [WINESKIN]

ALPHA POLARIS: ЖАХ в льодах [WINESKIN]

Опис: Де-то серед льодів Гренландії загубилася дослідна станція Alpha Polaris. У небі над нею вибухнула небаченої сили іонна буря, за якою найстрашніші нічні кошмари стали реальністю. Норвезькому біологові Руні Кнудсену належить битися зі своїми страхами, поглянути в обличчя смерті і зрозуміти природу споконвічних сил, які бушують в небесній височини.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 960

The Secret Files 2: Puritas Cordi (2009) [WineSkin Winery]

The Secret Files 2: Puritas Cordi (2009) [WineSkin Winery]

З глибини століть до нашого часу донеслися слова похмурого пророцтва. Все частіше обрушуються урагани і землетрусу на Землю, прокидаються вулкани. Катаклізми втручаються в життя людства. Просте чи це збіг, або природні явища пов'язані з діяльністю зловісної секти? У пошуках відповіді відважна Ніна Каленкова відправляється у Францію. Саме там героїня намагається розкрити таємницю стародавнього ордена. Приголомшливі пригоди, старі знайомі і нові персонажі, чудові барвисті локації - в продовженні знаменитої гри «Тунгуска: Секретні матеріали»!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1005

Penumbra Collection для mac os

Penumbra Collection для mac os

Колекційне видання має в своєму складі Penumbra: Overture, Penumbra: Black Plague і Penumbra: Requiem (додавання до Black Plague). Серіал можнож віднести до жанрів виживання horror і graphic adventure, творці черпали натхнення в творах Р. Ф. Лавкрафта, а особливою специфікою даних ігор вважається значний фізичний движок. Скачується гра одним файлом, оскільки у всіх трьох ігор і вже загальна програма установки.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 995

Battle vs. Chess [Native]

Battle vs. Chess [Native]

Все геніальне - просто! Якщо з'єднати шахову програму, динамічні бої і розкішно анімовані фігури, вийде щось неймовірне!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 955

Defense Grid (rus+eng) [WineSkin]

Defense Grid (rus+eng) [WineSkin]

Ігри жанру Tower Defense буквально заполонили Інтернет і володіють шаленою популярністю. Зайдіть на будь-який тематичний сайт, і ви побачите десятки подібних флеш-додатків, правда, на жаль, вони навряд чи будуть щось відрізнятися один від одного - звідси і деякий застій у жанрі. Чим же серед всіх інших виділяється Defense Grid? Ну, хоча б тим, що видає її Microsoft Game Studios, а головним геймдизайнером є творець Age of Empires 2.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 925

A Stroke Of Fate 2 [WineSkin]

A Stroke Of Fate 2 [WineSkin]

Сюжет заключної частини дилогії розповість про подвиги радянського розвідника Михайла Іванова, ще до війни впровадженого в гестапо під ім'ям Герхард Майєр. 1944-му році він вже був штандартенфюрером і мав високий рівень доступу, якого, втім, не вистачало для того, щоб впритул підібратися до самого Гітлера, захищеному найсучаснішою системою безпеки. Однак зробити це доведеться.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 842

Б.Сокаль Nikopol: Secrets of the Immortals [WineSkin]

Б.Сокаль Nikopol: Secrets of the Immortals [WineSkin]

Анонсували адвенчуру за якихось три місяці до випуску у світ. Правда, значимість її боляче перебільшили. Secret of Immortals нагадує замовлення, виконаний в максимально стислі терміни і чи не цілком уместившийся в демонстраційному ролику.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1073

[App Store] Neverwinter Nights 2 v1.23.1765 [Native]

[App Store] Neverwinter Nights 2 v1.23.1765 [Native]

Барди складають пісні хвали на честь славних воїнів минулих часів, але ніколи ще земель Forgotten Realms не був так потрібен герой, як у ці смутні дні. Пройшли роки після того, як пролунали битви між твердинями Luskan і Neverwinter, - час, майже достатня, щоб залікувати рани, залишені війною. Але занадто короткими були мирні дні. Напруга між містами-державами наростало все більше, і все очевидніше ставало - над узбережжям Моря мечів знову замаячила примара кривавої війни. Ніким не помічена, чорна тінь огорнула Forgotten Realms. Ніхто з простих жителів не здогадувався, що глибоко під стоячими водами Драговин Мерців збиралася темна армія. Зі всіх кінців Королівства стікалися воїни під прапор легендарного адепта зла. Здавалося, Північні землі приречені навіки згинути в сгущающемся темряві...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 928
Назад Вперед