X-Men Legends 2: Rise of Apocalypse / Люди-Ікс 2: Світанок Апокаліпсису (2005/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)

X-Men Legends 2: Rise of Apocalypse / Люди-Ікс 2: Світанок Апокаліпсису (2005/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)
Одвічні вороги - "Люди Ікс" професора Ксавьє і "Братство мутантів", очолюване підступним Магнето, - неабияк пошарпані ще в першій частині, вимушені об'єднатися перед лицем нової небезпеки. Злидень з промовистим прізвиськом Апокаліпсис, пропагує гасло "Виживає найсильніший", завдав удару по обом організаціям і збирається покінчити як з homo sapiens, так і з мутантами.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 947

The Harvest (2013/MacOS/ENG/Milti7/Wineskin)

The Harvest (2013/MacOS/ENG/Milti7/Wineskin)
У далекому майбутньому інопланетні Женці захопили Землю та використовують тварин і людей для створення кіборгів: істоти з плоті і механізмів. Залишилася ж частина людства об'єдналася в Глобальні Сили Оборони і намагається протистояти механізованим підрозділам ворога. Ви перебуваєте в рядах підрозділу, Ваше завдання - розвідка активності Женців в руїнах стародавнього міста, раніше використовуваних в якості військової бази. Розвідка боєм - для виконання місій гравцеві доведеться відбивати атаки незліченних полчищ Женців, шукати приховані бонуси, знищувати босів і, в кінцевому підсумку, повернути Землю її законним мешканцям.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 700

Fable: The Lost Chapters (2008/MacOS/ENG)

Fable: The Lost Chapters (2008/MacOS/ENG)
Fable: the Lost Chapters - оригінальна action-RPG з видом від третьої особи, подобравшая велику кількість схвальних відгуків у пресі і заслужила симпатії мільйонів гравців у світі. Приголомшливий, дуже цікавий сюжет, в процесі якого тобі світить прожити ціле життя: за час проходження забави твій персонаж уникає всі стадії дорослішання - від маленького хлопчика до побіленого сивиною старця.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 987

FORCED (2013/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)

FORCED (2013/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)
Forced - аркадний екшен/RPG з елементами головоломки і тактики, розрахований на гру як поодинці, так і в кооперативі, до чотирьох гравців. Ви - раби, яких відправляють в саму жорстоку з придуманих коли-небудь гладіаторських шкіл. Вам судилося битися в гладіаторських боях, щоб зрештою завоювати собі свободу. Ви зіткнетеся зі смертельними випробуваннями і гігантськими монстрами, але Бальфус, ваш Духовний Наставник, буде вашим провідником на шляху до визнання.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 733

Lionheart: Legacy of The Crusader / Левове Серце (2004/MacOS/FULL RUS / Wineskin)

Lionheart: Legacy of The Crusader / Левове Серце (2004/MacOS/FULL RUS / Wineskin)
Lionheart відхиляється від традиційної фентезийной лінії, властивої всім класичним RPG, переміщаючи гравця в 16-е століття, в Європу, де всесвітній катаклізм зруйнував незвідану міць магії і волшебсва на людство. Завдаючи масове спустошення, події змінили відомий нам хід історії. Ті деякі, хто міг осягнути природу нових сил, знайшли незрівнянну могутність. Звичайний народ не хотів приймати чари. Це нерівність призупинило Ренесанс, залишаючи розвиток цивілізації в темному столітті. Змагайтесь за рівність, вметая на шляху натовпу демонів та іншої нечесті, збільшуючи статистики, вміння і набираючи все більше і більше досвіду. Рольову систему Lionheart взяв з Fallout.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 739

The Elder Scrolls III: Morrowind Game Of The Year Edition [Wineskin]

The Elder Scrolls III: Morrowind Game Of The Year Edition [Wineskin]
Дія гри відбувається на Вварденфелле, острові в провінції Морровинд, що належить данмерам і розташованій на північному сході імперії Тамріель. Основна сюжетна лінія присвячена божеству Дагот Уру, яке намагається знайти силу і звільнити Морровинд від влади Імперії. У Morrowind вільний геймплей, увагу гравця не акцентується на головному квесті.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1019

Game of Thrones [WineSkin]

Game of Thrones [WineSkin]
Події гри починаються відразу після того, як Десниця короля Роберта Баратеона розпрощався з життям. Наші герої опиняються втягнутими у вельми заплутану історію, яка проведе їх з найрізноманітніших куточків Вестерос - від Королівської Гавані до грандіозної крижаної Стіни. У мандрах кожен з них зустрінеться з найвідомішими особистостями, в числі яких підступна королева Серсея; хитромудрий Варіс на прізвисько Павук; суворий Джиор Мормонт, лорд-командувач Нічного Дозору.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 856

Sudeki [WineSkin]

Sudeki [WineSkin]
Назва компанії Climax мало що говорить більшості сучасних гравців, хоча вона багато років діє на ринку комп'ютерних ігор і навіть має три підрозділи. Виною тому основа діяльності студії - портування проектів на нові платформи. До сьогоднішнього дня найпомітнішим її твором вважалася Magic & Mayhem: Art of Magic (та й то умовно, адже фактично її просто доробляли після Charybdis).
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 947

Baldur`s Gate Gold [WineSkin]

Baldur`s Gate Gold [WineSkin]
Ексклюзивне видання культових рольових ігор від відомої студії BioWare. Крім першої частини Baldur's Gate і її повноцінного продовження Baldur's Gate 2: Тіні Амна тут ви знайдете всі офіційні доповнення, що вийшли до ігор цієї легендарної серії на даний момент.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 755

Dungeon Cleaners / Санітари Підземель [WineSkin]

Dungeon Cleaners / Санітари Підземель [WineSkin]
Матроська тиша - місце суворе і мерзенний. Це планета тюремного типу, куди засилають лише найзапекліших рецидивістів. Набиті зеками капсули скидаються на планету з орбіти, і нікого не цікавить, чи переживе ревно матерящийся вантаж жорстку посадку. Навіть наші браві правоохоронці намагаються зайвий раз не пхати носа в гадючник, де варяться у власному соку тисячі досвідчених злочинців... Бійці, найближчим часом вам доведеться відвідати один дуже славний курорт. Нам стало відомо, що зеки затівають втечу з Матроської тиші, і ви повинні перешкодити їх сміливого, але наївному плану. Не дамо опустилася мерзоти забруднити свій улюблений рідну галактику!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 962
Назад Вперед