DarkStar One (2006/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)

DarkStar One (2006/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)
Після закінчення Загальної Міжгалактичної війни пройшли століття. Між расами, що населяють освоєну частина Всесвіту, встановився хиткий мир. Щоб стежити за дотриманням перемир'я і контролювати зростаючу могутність кожної імперії був створений Великий Рада. Однак останнім часом почастішали напади на цивільні кораблі, і винною в цьому виявилася раса, представники якої мешкають на самому краю дослідженої частини Всесвіту...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 690

Euro Truck Simulator 2: Going East (2013/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)

Euro Truck Simulator 2: Going East (2013/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)
Займатися перевезеннями вантажу у Східній Європі належить в симуляторі. Так маючи не дуже великий капітал, ви будете робити потроху автотранспортну імперію. Вантаж ви будете безпосередньо возити різний, який зажадає від вас акуратності. Світ віртуальний стане величезний, і протікати протягом 60 деталізованих населених пунктів Європи. Скачайте гру Euro Truck Simulator 2: Going East і почніть займатися перевезеннями.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1183

Green City 2 / Екосіті 2 (2013/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)

Green City 2 / Екосіті 2 (2013/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)
Час для озеленення знову настало в Экосити 2. Насолоджуйся продовженням відмінної гри! Допоможи своїм сусідам почати свою особисту еко-життя, займися реконструкцією старих будинків і очистити вулиці від сміття. Лад екобудинки і ознакомь всіх мешканців Экосити з новеньким міським способом життя. Оберни насувається еко-катастрофу назад і спробуй досягти екологічного балансу...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 777

Spore: Galactic Adventures [Native Port]

Spore: Galactic Adventures [Native Port]
Найсвіжіше додавання до знаменитейшему культовому творіння від студії Maxis - грі Spore. І вже гравцеві дозволено розвідувати свіжі планети в різних галактиках, висаджуватися на планети, розвідувати їх і на їх адже розвиватися. Десятки новітніх завдань, нові пристрої, які мають не зовсім тільки естетичне значення, так і фактичний. Мандруйте між планетами, крадіть їх мешканців, творіть колонії і розвивайтеся в свою насолоду.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1224

Don't Starve

Don't Starve
«Don't Starve» для Mac OS X є безкомпромісною грою на виживання в дикому світі, який повний науки і магії.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1108

Cities in Motion 2: The Modern Days [Native]

Cities in Motion 2: The Modern Days [Native]
Cities in Motion 2 - сіквел популярного містобудівного симулятора, в якому на гравця покладено обов'язок у створенні транспортної мережі. У другій частині розробники реалізували зміну дня і ночі, зробили міста динамічними і розвиваються в залежності від дій гравця, дали можливість налаштувати розклад транспорту, а також включили підтримку багатокористувацького режиму (кооперативний і змагальний).
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 796

[App Store] Scania Truck Driving Simulator 1.5.2

[App Store] Scania Truck Driving Simulator 1.5.2
У грі Scania Truck Driving Simulator вам потрібно здати іспит для того, щоб стати професійним водієм вантажівки марки Scania і, безпосередньо, отримати ліцензію водія вантажівки. Якщо ви сумніваєтеся у своєму професіоналізмі, або просто бажаєте перевірити свої здібності водіння вантажівки, ви завжди можете пройти тренировачный режим або ж переконатися в самому собі, доставивши певний вантаж, який у вас замовили довести.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1235

X3 Reunion [ mac os ]

X3 Reunion [ mac os ]

Один з наймасштабніших космических швидко завоював визнання гравців. У X3: Reunion вражає насамперед величезна галактика, доступна для вивчення. Тут сотні планет, космічних станцій, фабрик і так далі. У гравця повна свобода прийняття рішень: можна стати космічним торговців, перевозити вантажі, або придбати власні фабрики і забезпечити себе грошима на все життя.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1186

[App Store] Chopper 2 v1.2

[App Store] Chopper 2 v1.2

Chopper 2 є довгоочікуваним сіквелом ігри Chopper, яка була самим продаваним додатком в App Store.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 744

[Ігри для Mac OS] Sid Meier's Railroads! 1.0.1 [Native]

[Ігри для Mac OS] Sid Meier's Railroads! 1.0.1 [Native]

Побудуйте залізничну імперію для своєї держави!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1109
Назад Вперед