Real Boxing 1.0.2 for Mac

Real Boxing 1.0.2 for Mac
Real Boxing принесе тобі небачений раніше бойовий досвід. Відчуйте себе в ролі особисто створений з використанням передових технологій захоплення рухів бійця. Завдяки неймовірної потужності движка Unreal Engine, кожен удар повний деталізації, що дозволяє відчути повну силу кожного нанесеного та отриманого тобою джеба, хука і аперкоти. Локальний багатокористувацький режим дозволить гравцям виходити на ринг разом з друзями, а великі можливості налаштування дозволять створити унікальні зустрічі, які проходитимуть цілком за твоїм сценарієм. Також в грі Real Boxing можливе використання широкого спектру контролерів, а модернізована система управління в комбінації з напрочуд чіткою відеорядом разом створюють симулятор боїв з ідеальним ефектом присутності. Завантажити Real Boxing сьогодні з Soft-wins.net!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 987

Pro Evolution Soccer 2013 (2012/RUS/ENG/Wineskin/GamesLab)

Pro Evolution Soccer 2013 (2012/RUS/ENG/Wineskin/GamesLab)
PES FullControl забезпечує повну свободу переміщення по віртуальному футбольному полю, можливість варіювати стиль першого дотику і вручну керувати передачею м'яча і ударами по воротах. Крім того, вдосконалено дриблінг, тепер його темп більше відповідає реальному. За допомогою всього пари кнопок можна змінювати швидкість ведення м'яча, прокидати його повз суперника і підхоплювати знову, закривати корпусом, поки товариші по команді не відкриються для пасу. Настільки ж повний контроль забезпечується і при захисті.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 864

UEFA Euro 2012 [Wineskin]

UEFA Euro 2012 [Wineskin]

Це перше в історії FIFA офіційна масштабне додаток до найзнаменитішому футбольного симулятору FIFA 12. Це оновлення пропонує вам унікальний шанс виступити на великому турнірі, який проводиться на нашому континенті - UEFA EURO 2012. Вас буде чекати незабутній фірмовий загострення пристрастей і атмосфера цих змагань. Тим хто буде грати у це доповнення належить пережити захоплюючі моменти реальних футбольних матчів, а також створити свою власну команду мрії, і завоювати з нею кубок Європи з футболу - все це буде доступно в новому режимі Expedition.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 935

Pro Evolution Soccer 2013 [Wineskin]

Pro Evolution Soccer 2013 [Wineskin]

Pro Evolution Soccer 2013 - продовження знаменитої серії симуляторів футболу від японської компанії Konami. Гра запропонує повну свободу контролю над м'ячем, повністю ручні паси і удари, знижену швидкість дриблінгу, більше контролю над воротарями, а також покращений штучні інтелект.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 986

Freak Out Extreme Freeride [Wineskin]

Freak Out Extreme Freeride [Wineskin]

Потужний адреналіновий вибух у вашому тілі. Він виник не просто так. Це наслідок потрясных трюків на сніжних вершинах. Тільки уявіть собі всю красу гір, снігові килими, устилающие їх, сонце що знаходяться в зеніті і Ви - на всіх парах мчите, насолоджуючись попутно цією красою під енергійну і приємну музику.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 791

FIFA 2012 [Native port]

FIFA 2012 [Native port]

FIFA 12 виводить жанр спортивних симуляторів на новий рівень завдяки інноваційному фізичній движку Player Impact Engine. Тепер зіткнення футболістів, відбір м'яча і силова боротьба виглядають так само, як в реальних матчах.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 965

Pro Evolution Soccer 2013 [Wineskin] [Demo]

Pro Evolution Soccer 2013 [Wineskin] [Demo]

Опис: Pro Evolution Soccer 2013 - продовження знаменитої серії симуляторів футболу від японської компанії Konami. Гра запропонує повну свободу контролю над м'ячем, повністю ручні паси і удари, знижену швидкість дриблінгу, більше контролю над воротарями, а також покращений штучні інтелект.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1090

Depth Hunter [WineSkin]

Depth Hunter [WineSkin]

Depth Hunter - симулятор підводного полювання, що дозволяє повною мірою відчути всі принади екстремальної спортивної риболовлі з острогою, а також полювання за підводними пейзажами і скарбами.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 910

UEFA Euro 2012 [Wineskin]

UEFA Euro 2012 [Wineskin]

Опис: Це перше в історії FIFA офіційна масштабне додаток до найзнаменитішому футбольного симулятору FIFA 12. Це оновлення пропонує вам унікальний шанс виступити на великому турнірі, який проводиться на нашому континенті - UEFA EURO 2012. Вас буде чекати незабутній фірмовий загострення пристрастей і атмосфера цих змагань. Тим хто буде грати у це доповнення належить пережити захоплюючі моменти реальних футбольних матчів, а також створити свою власну команду мрії, і завоювати з нею кубок Європи з футболу - все це буде доступно в новому режимі Expedition.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 808

FIFA 09 (2009/MacOS/RUS/CXZ Port by LCANT)

FIFA 09 (2009/MacOS/RUS/CXZ Port by LCANT)

Опис:
Не грайте в футбол - живіть футболом! Завдяки вдосконаленому управлінню ви отримаєте повну владу над м'ячем, зможете забивати найвидовищніші голи в історії футболу і віддавати ідеально вивірені красиві паси. Для цього не доведеться плутатися в кнопках - виробляти фінти можна за допомогою миші! Красиву і гармонійну гру трибуни зустрічають захопленим ревом. Атмосфера грандіозних матчів відтворена в найдрібніших подробицях: неистовствующие вболівальники, заходящиеся у бурхливому крику коментатори, що снують по полю рефері - все це перетворює FIFA 09 в справжнє футбольне свято! І ви опинитеся в самому центрі подій!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1219
Назад Вперед