Wargame - Red Dragon (2014)

Wargame - Red Dragon (2014)
Сучасна військова техніка з ретельно проробленими параметрами, близькі до справжніх чисельність і склад підрозділів, необхідність взаємодії всіх родів військ - серед дворівневих стратегій Wargame може претеновать на звання найбільш комплексною і реалістичною. Відмовившись від економічної-будівельної частини, автори зосередили свою увагу на управлінні військами. Опрацювання елементів військової машини настільки докладно, що серія стала нагадувати командно-штабні навчання, що проводяться в арміях різних країн. Тому тут можна і справді уявити себе начальником генштабу і відчути тягар відповідальності, яку накладають генеральські погони.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1018

Desperados 2 (2006/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)

Desperados 2 (2006/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)
У Desperados 2: Cooper's Revenge Вас знову чекають залиті сонцем прерії і безлюдні каньйони, індіанські села і атмосфера класичного вестерну. Шериф невеликого мексиканського містечка убитий, і Вам доведеться зібрати команду відчайдушних головорізів, щоб знайти і помститися бандитам. Ваші герої вміють майстерно звертатися з рушницею і револьвером, а також метати ножі, орудувати томагавком, робити усыпляющие уколи і заковувати ворогів в наручники. Кращі особливості першої частини гри доповнені стильною і невимогливою тривимірною графікою, великою кількістю сутичок і карколомним сюжетом!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 797

Earth 2140 HD (2013/MacOS/ENG/Wineskin)

Earth 2140 HD (2013/MacOS/ENG/Wineskin)
Машини і роботи замінили людей. З-за того, що ці континенти стали непридатними для проживання, вони були стерті з кожної карти світу. Більша частина населення планети забула, що коли-небудь существовавала ця земля. Природні ресурси стали дефіцитом і повинні бути витягнуті з-під землі. Відбулося кілька невеликих конфліктів між UCS і ED, останній з яких був дуже жорстким і перетворився на війну - останню світову війну. Тільки одна сторона може перемогти. Підсумок війни визначить, кому дістануться природні ресурси і хто буде правити світом. Earth 2140 - це стратегія в реальному часі про високотехнологічних війнах 22-го століття. Більше 50 захоплюючих місій, безпрецедентний ІІ, більше 100 видів наземної техніки, хутра, літаючих юнітів і кораблів. Вибір стратегії бою, ескорти і багато іншого роблять Earth 2140 продуктом високого класу.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 746

Shadowrun Returns (2013/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)

Shadowrun Returns (2013/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)
Shadowrun Returns - тактична рольова гра з покроковими боями, дії якої розвиваються у світі кіберпанку. Сюжет розповідає про розслідування - справа, що почалося з одного вбивства, втягує головного героя в таємні події. Нижчі верстви спільноти прагнуть влаштувати переворот, захопивши владу в одній з найбільших мегакорпораций.В Shadowrun Returns гравець може створити свого власного героя - на вибір представлені як різні раси, так і велика різноманітність класів. Люди, ельфи, гноми, орки і тролі - всі вони можуть стати могутніми магами, бойовими самураями, закликають духів шаманами, комп'ютерними хакерами і навіть ченцями. Додатково до цього система прокачування дозволяє ще більше кастомизировать головного героя, вибравши з великого набору представлених в грі умінь.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 928

Defense Technica (2013/MacOS/ENG/Wineskin)

Defense Technica (2013/MacOS/ENG/Wineskin)
Defense Technica - гра популярного жанру «tower defense» з красивою деталізованої 3D графікою і новаторським функціоналом. Зводите захисні споруди на шляху прямування ворога і не дайте біомеханічними монстрам проникнути на підзахисну вами територію. Під час гри вам належить зіткнутися з дев'ятьма типами противників, розділених на три класи, а також побувати на різних локаціях - футуристичних містах, руїнах підземних споруд, на поверхнях плавучих островах і орбітальних станцій.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 722

Plants vs Zombies Game Of Year Edition (2010/MacOS/FULL RUS/Wineskin)

Plants vs Zombies Game Of Year Edition (2010/MacOS/FULL RUS/Wineskin)
Гравець захищає свій будинок від атаки зомбі, розміщуючи на газоні поряд з будинком різні рослини. Для вирощування рослин потрібно визначена кількість ресурсу «сонце», виробленого спеціальними видами рослин а також падає з неба в світлий час доби. Інші рослини використовуються для атаки проти певних видів зомбі, для затримки просування противника і інших цілей. Види зомбі відрізняються швидкістю пересування, можливістю подолання різних перешкод і захистом від певних типів атак. Дія основного режиму гри відбувається в трьох різних місцях - перед будинком, на задньому дворі і на даху. Задній двір відрізняється наявністю басейну, в якому можуть рости тільки спеціальні види рослин. Дах відрізняється нахилом, що не дозволяє використовувати стріляють по прямой рослини на схилі даху. Крім цього, дія може відбуватися вдень і вночі, а також у тумані, що впливає на набір доступних для використання рослин.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 942

Toy Defense 2 / Солдатики 2 (2013/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)

Toy Defense 2 / Солдатики 2 (2013/MacOS/RUS/ENG/Wineskin)
Зустрічайте продовження відомої забави в стилі tower defense, стала справжнім бестселером. Перша світова війна виграна. Слід Друга світова - виключно жахлива, виключно кровопролитна. Іграшкові солдатики знову готові долати. Хто з них переможе, чия армія виявиться сильніше, обирати вам. Приготуйтеся до свіжим боям: підберіть одну з протиборчих сторін, прокрутіть в голові стратегію, побудуйте зміцнення, навчитеся застосовувати армійські машинки та обладнання того часу і в поєдинок!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 960

Heroes of Might and Magic V Full Collection (2007/MacOS/FULL RUS/CiderX)

Heroes of Might and Magic V Full Collection (2007/MacOS/FULL RUS/CiderX)
опис :
Разом з кожним з них ви пройдете крізь всі перипетії інтригуючого сюжету , відчуєте прагнення і надії кожної з рас і ще повніше відчуєте різноманітність дивної всесвіту Heroes of Might and Magic .
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1263

Crusader Kings 2 [RUS] [Native]

Crusader Kings 2 [RUS] [Native]
Тих, хто полюбив Paradox після зустрічі з EU 3, чекає шок. Crusader Kings 2 легко посадити в калюжу підкорювачів Нового Світу і видатних борців з фашизмом. Гра йде за зовсім іншими правилами, ніж в епоху національних держав - адже керуємо ми не державою, а долями і відносинами членів династії. Аналогів з настільки глибокою ідеєю не знайти - це, ні багато ні мало, діюча модель феодальної Європи. У Paradox вийшов разюче цілісний проект. Причому посилання на біографічні статті в Wikipedia і старт з достовірним розкладом сил у будь-який день з 1066 по 1337 рік - лише симпатичні дрібниці. Найважливіше, що альтернативну історію пишуть «реалістичним» правилами, і вона надзвичайно схожа на справжню. У ній повно несподіваних і дивних поворотів, але логіка завжди прозора. Особливо приємно, що комп'ютер веде себе як гідний суперник, розумно реагує на непередбачувані події. Враження кожен раз будуть дуже особистими і яскравими. Link for more information: http://www.paradoxplaza.com/games/crusader-kings-ii
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 833

Корсари: Повернення легенди [RUS] [Wineskin]

Корсари: Повернення легенди [RUS] [Wineskin]
Вигаданий архіпелаг з ігор "Корсари" і "Пірати Карибського моря" поступився місцем реальним островів Карибського басейну. Іспанська Мейн, Куба, Еспаньола (Гаїті), Ямайка - від Белізу до Барбадосу і від Порто Біло до Бермудів простягається нова карта гри, включаючи такі звичні читачеві книг про піратів міста як Каракас, Картахену, Маракайбо, Панаму, Гавану, Тортугу та інші (відповідає 3000х2000 кілометровому ділянці планети Земля). Географічні зміни торкнулися і сухопутної частини гри - гігантські простору з джунглями, печерами, катакомбами, гротами, бухтами, індійськими і піратськими поселеннями. На островах і материку розташовано тридцять міст і поселень, що належать чотирьом націй (Англії, Франції, Іспанії, Голландії), індіанцям і вільним піратам. Є незаселені острови і дикі неосвоєні простору.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 988
Назад Вперед