Machinarium v2.0.21

Machinarium v2.0.21
Machinarium - чудовий квест в своєму унікальному стилі. Ті, хто грав в неї на ПК, оцінять і з задоволенням пограють в неї знову, а ті, хто з нею не знайомий, зможуть насолодитися красою її задумки прямо зі свого девайса!

Отже, Що ж таке Машінаріум? Це місто, наповнений іржавими залізними жителями. Як і в кожному мегаполісі, будь-його житель зайнятий своїми справами. І їм абсолютно немає діла до маленького робота, розібраного хуліганами десь на звалищі. Ось тут і починається безпосередньо гра. Вам перш за все потрібно зібрати робота воєдино. А для цього знадобиться кмітливість і допитливість. Клікайте в полі вашого огляду і шукайте предмети, з якими і якими можна взаємодіяти. На відміну від інших квестів, тут немає діалогів, але є хмарки з думками, які допомагають зрозуміти суть проблеми, і можливо навіть знайти її рішення!

Також Машінаріум примітна тим, що не містить діалогів, ні усних, ні записаних. Замість них гра використовує систему анімованих хмарок думок.

Проходження окремої області в грі можна подивитися в Книзі проходження, пройшовши нескладну скролл-шутер гру, стріляючи в павучків. Якщо не хочеться користуватися цією функцією, можливе використання ідеї, яка лише натякає на необхідні дії (з'являється як хмарка думки героя).

Установка:
1). Скопіювати папку з кеш в sdcard/Android/obb
2). Встановити APK гри
3). Запустити гру і грати

Що нового:
- bugfixes;
- added optional cursor driven input controls.

Інформація про програму:

Рік виходу: 2014
ОС: Android 3.2 +
Root: не вимагається
Мова інтерфейсу: англійська
Ліки: повна версія
Тип файлу: zip-архів
Розмір файлу: 224,2 Mb
Machinarium v2.0.21

Перегляди: 1219 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.