Blek v1.2.1 [Головоломка, iOS 6.0, ENG]

Blek v1.2.1 [Головоломка, iOS 6.0, ENG]
Блек - це гра уяви і особистості. Все, що ви намалюєте, починає рухатися, а бачити створені вами ожилі картинки схоже на чаклунство.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 896

Wingy Thingy v1.2 [Аркада, iOS 6.0, ENG]

Wingy Thingy v1.2 [Аркада, iOS 6.0, ENG]
Ми вирішили піднести всім полюбившеюся Flappy Bird на новий рівень. Тобі вибирати... чи буде це пташка, кажан, ангел або бджілка... можеш вибрати кого захочеш. У тебе є вибір, ким грати і де грати.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 905

Kiwanuka v1.0.1 [Аркада, iOS 5.1, ENG]

Kiwanuka v1.0.1 [Аркада, iOS 5.1, ENG]
Тільки ти можеш врятувати всіх нас! Веди растеряных громадян до свободи. Знайди забуті мрії. Користуйся магічними помощникамии для подолання перешкод. Удачі тобі в твоєму подорожі.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 897

TripTrap v1.4 [Головоломка, iOS 5.1.1, RUS]

TripTrap v1.4 [Головоломка, iOS 5.1.1, RUS]
TripTrap - чудовий пазл від творців iSlash!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 914

[iOS] The Shadow Sun

[iOS] The Shadow Sun
Від розробників Neverwinter Nights 2: Mysteries of Westgate і колишнього продюсера BioWare baldur's Gate 2: Throne of Bhaal.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 945

[iOS] NASCAR: Redline

[iOS] NASCAR: Redline
Найбільш популярні гоночні змагання в світі, вперше на iOS!!! NASCAR®: Redline™ - унікальна гра гоночної кар'єри, яка дозволяє жити життям зірки NASCAR. Почніть як новобранця в ряду кубка NASCAR Sprint і прокладіть собі шлях до вершини навчаючи свою команду, модернізуючи Ваш автомобіль і роблячи правильні кроки під час гонки в критичні моменти.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 928

[iOS] Skateboard Party 2

[iOS] Skateboard Party 2
Грайте разом зі своїми друзями за допомогою нового режиму онлайн-мультиплеєра або кидайте виклик скейтерам з усього світу, використовуючи онлайн-таблиці лідерів. Виконуйте завдання, накопичуйте досвід і покращуйте свого улюбленого скейтера. Ви також можете змінювати своє спорядження, дошки, траки і колеса, використовуючи справжні бренди.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1009

[iOS] Agricola

[iOS] Agricola
Кінець XVII століття. Європа відновлюється після пережитих важких часів. Вам разом з дружиною належить розширити садибу, перебудувати двокімнатну хатину і перетворити практично порожнє подвір'я в процвітаючу ферму. Щоб досягти успіху, вам доведеться сіяти і збирати врожай, вирощувати худобу і збільшувати сімейство. У Європі XVII століття у фермера життя не цукор!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 964

[iOS] Republique

[iOS] Republique
Ви отримуєте дзвінок від Хоуп, таємничої незнайомки, яка виявилася заручницею деспотичного режиму в тоталітарній державі. Зламавши урядову систему відеоспостереження і підключившись до мережі, ви допомагаєте головної героїні виплутатися з низки небезпечних ситуацій, в яких вона виявляється протягом п'яти епізодів (купіть весь «сезон» цілком і заощаджуйте завдяки знижці).
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 891

[iOS] Real Boxing

[iOS] Real Boxing
Real Boxing™ дарує тобі найбільш збудливі, самі нещадні бої з коли-небудь бачених в App Store, дозволяючи доторкнутися до екшену ще ближче, ніж ти тільки міг собі уявити. Завдяки ультрареалистичным даними захоплення зображення, виконаного з участю реальних боксерів, а також прекрасною графіку, забезпечуваною движком Unreal Engine 3, в грі Real Boxing, що є найбільш захоплюючої боксерської грою всіх часів і народів в App Store, ти побачиш, як повітря наповнюється кров'ю і потом, і відчуваєш кожен хук, джеб і аперкот.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 927
Назад Вперед