Gangstar: West Coast Hustle HD

Gangstar: West Coast Hustle HD

Gangstar: West Coast Hustle HD - захоплююча action rpg пропонує вам виконати ряд місій. Причому, ви можете пересуватися пішки або на машині, досліджуючи велике місто. Виконайте близько 50 квестів, розбиваючи машини, вбиваючи членів злочинного угруповання і спробуйте вижити самі! Крім того ви можете вибрати улюблену радіостанцію і насолоджуватися різними стилями музики: hip hop -, rap, reggae, electro, Californian punk rock і багато інших. Однією з особливістю гри є те, що ви можете виконувати місії, коли захочете, а хочете - просто катаються по місту, вивчаючи околиці! Для прицілювання і керування авто використовуйте сенсорний екран, - це цікаво і зручно!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1245

Modern Combat 3: Fallen Nation

Modern Combat 3: Fallen Nation

Modern Combat 3: Fallen Nation - третій випуск одного з кращих реалістичних шутери від першої особи тепер і для Bada. Вам ще треба боротися за свободу США, в ролі одного з морських піхотинців. У вашому розпорядженні безліч різної зброї: пістолети, автомати, снайперські гвинтівки, гранати і т.д.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1155

Asphalt 6 HD

Asphalt 6 HD

Asphalt 6 HD - вас чекає гоночний хіт! змагання для bada пропонують 42 судна. І це не тільки автомобілі, але й мотоцикли. Вас порадують такі відомі марки: Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Ducati та марки інших компаній зі світовим ім'ям. У вас є власний гараж, в якому можна тримати колекцію автомобілів, а також готувати свої автокари до заїздів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1301

The Settlers HD

The Settlers HD

Одна стратегія The Settlers HD для bada в реальному часі від розробників Gameloft, де вам потрібно побудувати свій світ і стати могутнім повелителем земель! Місце населене вікінгами, римлянами і майя з якими ви можете співпрацювати, битися, торгувати і все це для досягнення ваших цілей.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1166

Need for Speed: Hot Pursuit

Need for Speed: Hot Pursuit

Need for Speed: Hot Pursuit - нарешті найпопулярніші гонки тепер і для Bada. У грі вам буде надана можливість грати як за поліцейських переслідують гонщиків, так і за самих вуличних гонщиків, що йдуть від переслідування і уникаючи блокад на дорозі.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1228

Space Escape: Episode One

Space Escape: Episode One

Space Escape: Episode One - в цьому шутере від третьої особи для bada Ви граєте за морпеха якому належить вибратися з космічної бази, заполоненную страшними істотами. Інтелект цих тварюк дуже непоганий, іноді вороги біжать атакують натовпами і в такому випадку, вам краще відступити і потім вигубити їх окремо. Зброю можна покращувати або купити нове.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1065

The GEMS MINE

The GEMS MINE

Допомагаємо шахтарю збирати вугілля і різні дорогоцінні камені катя на неї з двох сторін. Гра не складна і цікава, такий собі ремейк старої консольки " Ну, постривай"
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1096

Angry Birds

Angry Birds

Angry Birds - всім відома гра про пташок тепер і на Bada. Стріляйте з рогатки, проводячи птахами по екрану, щоб знищити ворожі зміцнення і самих ворогів свиней, що вкрали у них яйця.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1215

Alpha Wave

Alpha Wave

Alpha Wave - жанр гри арканоїд. Хто не пам'ятає стару гру для ігрових консолей, де Вам доведеться грати за подобу космічного корабля і збивати кубики, ухиляючись від " тип" бомб?
У цій грі для сучасних телефонів Samsung Wave графіка звичайно ж на висоті, захоплюючий ігровий процес і приємною фоновою музикою.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1106

Fruit Ninja

Fruit Ninja

Fruit Ninja для bada - яскрава гра і захоплююча гра незважаючи на свою простоту! Розрізайте з'явилися на екрані фрукти проводячи пальцем по екрану, немов самурайським мечем. Чим більше фруктів за один помах розріжете - тим більше балів отримаєте, але будьте уважні разом з фруктами вилітають і бомби!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1272
Назад Вперед