» » Чутки: у нових доповненнях до Borderlands 2 гравців відправлять на пошуки скарбу піратів

Чутки: у нових доповненнях до Borderlands 2 гравців відправлять на пошуки скарбу піратів

Чутки: у нових доповненнях до Borderlands 2 гравців відправлять на пошуки скарбу піратів

Перше доповнення до гри Borderlands 2 принесло з собою не тільки нового персонажа, але і натяки на контент, який готується в наступних апдейти. Як стало відомо, користувачі PS3 повідомляють про появу в грі нових трофеїв, які можуть бути якось пов'язані з новими доповненнями.

Досягнення під назвою Captain Scarlett and Her Pirate's Booty припускає, що гравцям належить відправитися в Оазис і прилеглі території, де заховані скарби піратів. Іншими словами, в одному з нових доповнень може з'явитися нова локація.
Чутки: у нових доповненнях до Borderlands 2 гравців відправлять на пошуки скарбу піратів

За інформацією, команда Gearbox вже згадувала піратів, говорячи про підготовлювані доповненнях. Більш того, у вихідних файлах гри виявилося наступне опис:

«Ходять легенди про загубленому скарб Капітана Блейда. Його багатства були настільки великі, що люди пофарбували пісок в червоний колір, намагаючись дістатися до нього. Королева піратів з усією своєю смертельною міццю нікому не дозволить наблизитися до нього. І мисливці за скарбами, які осмілилися відправитися в пустельний місто Оазис, не відають тих жахів, з якими їм доведеться зустрітися ».

Як з'ясував, в нових доповненнях можуть з'явитися новий рівень рідкості предметів, нова екіпіровка і зброю, а також нові боси, включаючи згаданого у вихідних файлах Левіафана, а також нова локація - місто Оазис. Gearbox поки ніяк не прокоментувала ці відкриття.
Перегляди: 549 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.