» » Irrational Games готує новий трейлер до гри BioShock Infinite

Irrational Games готує новий трейлер до гри BioShock Infinite

Irrational Games готує новий трейлер до гри BioShock Infinite

Irrational Games збирається вийти з тіні і представити світові новий трейлер до гри BioShock Infinite. Як стало відомо, глава студії, Кен Левін (Ken Levine) відклав дату релізу гри на кілька місяців, тому що залишився незадоволений контентом.

Сьогодні на офіційній сторінці гри в мережі Facebook з'явився таймер, який відраховує час до виходу нового трейлера, який повинен вийти 21 жовтня. Після повідомлення про перенесення релізу від Irrational не було чутно практично нічого, тому новий ролик виведе проект з тіні.
Irrational Games готує новий трейлер до гри BioShock Infinite

За інформацією, спочатку BioShock Infinite планували випустити в жовтні, проте реліз відклали до кінця лютого наступного року. За чутками, затримка може бути пов'язана з мультиплеер, який розробники дуже хотіли додати в гру, але їм довелося відмовитися від цієї ідеї. Деякі джерела стверджують, що Irrational збиралися реалізувати в грі багатокористувацький режим в стилі захисту веж.

Також деякі вказують, що на рішення про перенесення релізу міг вплинути догляд ключових фігур проекту. Арт-директор і глава проектування покинули студію на початку серпня.

BioShock готується до виходу на Xbox 360, PlayStation 3 і РС 26 лютого 2013.
Перегляди: 621 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.