» » Команда Rockstar початку поповнювати рахунки гравців GTA Online

Команда Rockstar початку поповнювати рахунки гравців GTA Online

Команда Rockstar початку поповнювати рахунки гравців GTA Online
Компанія Rockstar Games запустила програму збагачення гравців Grand Theft Auto Online, перераховуючи геймерам ігрову валюту в якості компенсації за незручності, викликані широким переліком проблем у грі. Як стало відомо, перші гравці вже отримали 250 тисяч в ігровій валюті.

«Увага! Ми почали акцію за прямим поповненню банківських рахунків персонажів. Депозити в 500 тисяч доларів в ігровій валюті отримають всі геймери, які грали в GTA Online в жовтні 2013 року », - повідомили розробники на офіційному сайті гри.
Команда Rockstar початку поповнювати рахунки гравців GTA Online
« Очікується , що буде потрібно два повних дні , щоб перерахувати кошти всім гравцям , тому, будь ласка , будьте терплячі , якщо ваш банківський рахунок ще не був поповнений. Подяки відправляються всім , хто продовжував терпляче і з розумінням ставитися до проблем у грі. Ми не можемо дочекатися , коли зможемо поповнити світ GTA Online новим контентом ».

За даними, розробники вже анонсували перше доповнення багато режиму Grand Theft Auto V. У гру планується додати нову зброю , машини , опції для кастомізації персонажів , а також нові завдання , місії і випробування. Реліз доповнення запланований на листопад 2013 року.
Перегляди: 766 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.