» » Продажі гри DayZ досягли позначки в 1 мільйон копій за місяць після релізу

Продажі гри DayZ досягли позначки в 1 мільйон копій за місяць після релізу

Продажі гри DayZ досягли позначки в 1 мільйон копій за місяць після релізу
Рівно чотири тижні знадобилося команді Bohemia Interactive , щоб зібрати один мільйон проданих копій ранньої версії самостійного проекту DayZ . Як стало відомо, більше мільйона гравців не дивлячись на застереження творців придбали гру за місяць після появи в мережі Steam.

За 24 години після релізу кожну секунду більше 200 гравців приєднувалися до альфа- тестування гри. За першу годину гру купили майже 20 тисяч геймерів , а за першу добу цифра продажів перевалила відмітку в 170 тисяч копій. До початку січня продажі досягли позначки в 800 тисяч , а слідом і бар'єру в 1 мільйон копій.
Продажі гри DayZ досягли позначки в 1 мільйон копій за місяць після релізу
«Робота над альфа -версією триває , і в грі ще є різні баги . Ми настійно рекомендуємо вам не купувати гру на цьому етапі , якщо ви не зовсім розумієте, що значить програма раннього доступу і не зацікавлені в участі в розробці » , - зазначив виконавчий директор Bohemia , Марек Спенель ( Marek Spanel ) .

Що примітно , мод DayZ для ArmA II дозволив компанії зібрати понад 300 тисяч продажів за 2 місяці і продовжує приносити величезний прибуток у вигляді самостійного проекту. За даними, перехід на бета -тестування DayZ запланований на кінець 2014 - початок 2015 року. Розробники також планують випустити гру на консолях.
Перегляди: 662 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.