» » Відкрите бета-тестування гри Magicka: Wizard Wars стартує 27 травня

Відкрите бета-тестування гри Magicka: Wizard Wars стартує 27 травня

Відкрите бета-тестування гри Magicka: Wizard Wars стартує 27 травня
Команда Paradox Interactive закінчує останні приготування до переходу на бета-тестування гри Magicka: Wizard Wars. Як стало відомо, команда планує запустити відкрите бета-тестування гри 27 травня.

Реліз проекту проведено 15 жовтня 2013 року по програмі раннього доступу в мережі Steam. Взяти участь у боях в стилі багатокористувацької арени могли тільки гравці, що отримали запрошення на тестування або володарі одного з 3 платних видань-комплектів раннього доступу. З 27 травня всі бажаючі зможуть випробувати гру абсолютно безкоштовно.
Відкрите бета-тестування гри Magicka: Wizard Wars стартує 27 травня
На даний момент в Magicka: Wizard Wars присутній два ігрових режиму: командні битви і дуелі. Дві команди по 4 людини борються за контроль трьох точок на карті, які працюють як точки респауна. Перемогти можна двома способами - або захопити всі три точки і позбавити противників можливості воскресіння, або дочекатися, поки лічильник очок воскресіння не досягне нуля, і відправити всю команду опонентів відпочивати на магічну лавку переможених.
Відкрите бета-тестування гри Magicka: Wizard Wars стартує 27 травня
За даними, гравці зможуть кастомизировать своїх персонажів за допомогою преметов в ігровому магазині, включаючи роби, ціпки, кільця і ​​« дрібнички ». Кожен з предметів підвищує силу одного з елементів заклинань, при цьому знижуючи інший. Таким чином, розробники досягли ідеального балансу між силою елементів.

Після офіційного релізу гра буде безкоштовною. Ексклюзивні предмети можна буде придбати за реальні гроші, проте розробники пообіцяли стежити за дотриманням балансу, щоб на перемогу могли вплинути тільки особисті навички гравців.
Перегляди: 546 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.