» » Гру Assassin's Creed: Unity звинуватили у спотворенні реальної історії

Гру Assassin's Creed: Unity звинуватили у спотворенні реальної історії

Гру Assassin's Creed: Unity звинуватили у спотворенні реальної історії
Компанію Ubisoft звинуватили у спотворенні історії Франції в грі Assassin's Creed: Unity. Як стало відомо, за словами колишнього міністра Франції Жан-Люка Меланшона (Jean-Luc Melenchon), розробники перевернули дії активістів революції.

Зокрема Меланшон заявив, що «дурочку» Марію-Антуанетту і «зрадника» Короля Луї XVI представили як розсудливих і добрих людей, в той час як вийшли на вулицю людей - як божевільну масу. Міністр також зазначив, що найгірше те, що героя революції 1789 року, Максиміліан Робесп'єр, який виступав за передачу права голосу євреям і жінкам, розробники зобразили як вчиненого монстра.
Гру Assassin's Creed: Unity звинуватили у спотворенні реальної історії
Вперше за всю історію серії Assassin's Creed, гру критикують за її зміст та спотворення фактів. Більш того, розробники завжди заявляли про те, що проводили безліч різних історичних досліджень, а сюжетні лінії їх ігор завжди грунтувалися на достовірних фактах.
Гру Assassin's Creed: Unity звинуватили у спотворенні реальної історії
«Це пропаганда проти людей, яких зображають варварами, кровожерливими дикунами. У 1789 році були бідні аристократи, і їх представляють як хорошими розсудливими людьми. Король Луї XVI намагався закликати на допомогу іноземні армії, щоб врятувати себе, а Марія-Антуанетта, ця дурочка, яку представили як нещасну багачку, намагалася купити політиків, щоб врятуватися. А людину, яка стала нашим визволителем в певний момент революції, Робесп'єра представили як монстра », - заявив Меланшон.

За даними, Меланшон в 2012 році балотувався в президенти Франції, однак зупинився на четвертому місці серед кандидатів. Він зібрав лише 11 відсотків голосів, що приблизно дорівнює 4 мільйонам голосів населення.
Перегляди: 676 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.