» » Команда Dontnod трудиться над грою Remember Me 2

Команда Dontnod трудиться над грою Remember Me 2

Команда Dontnod трудиться над грою Remember Me 2
Розробники Remember Me працюють над новою грою крім недавно анонсованого проекту Life is Strange. Як стало відомо, команда працює над екшеном з елементами рольових ігор.

На офіційному сайті студії Dontnod Entertainment з'явилася нова вакансія, яка свідчить про неанонсованої проекті команди. Зокрема, в студію потрібен головний дизайнер гри з досвідом роботи в жанрі рольових ігор. Судячи з усього, проект все ще знаходиться на ранніх стадіях розробки, адже команді потрібен дизайнер, що знає сферу механіки рольових ігор.
Команда Dontnod трудиться над грою Remember Me 2
Команда Dontnod трудиться над грою Remember Me 2
Remember Me стала першим проектом студії, яка на думку багатьох фахівців, залишилася недооціненою критиками. Після свого дебюту на сцені ААА ігор, розробники вирішили переключитися на проект у жанрі інтерактивних драм в стилі Beyond: Two Souls. І поки нової інформації про гру Life is Strange не з'являється.

Не виключено, що команда працює над продовженням Remember Me, яка і є представником екшенів і в Remember Me 2 гравців порадують елементами рольових ігор. За даними, критики оцінили оригінальну гру на 7 балів з 10.
Перегляди: 785 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.