» » Команда Ubisoft розповіла про терміни виходу гри Far Cry 5

Команда Ubisoft розповіла про терміни виходу гри Far Cry 5

Команда Ubisoft розповіла про терміни виходу гри Far Cry 5
Компанія Ubisoft підтвердила свою готовність випустити Far Cry 5. Як стало відомо, на запитання одного з фанатів серії, чи з'явиться наступна частина, креативний директор серії відповів позитивно.

«Якщо достатня кількість осіб закінчить грати в Far Cry 4, то звичайно Far Cry 5 з'явиться», - відповів Алекс Хатчінсон (Alex Hutchinson) на питання гравця про появу п'ятої частини серії.
Команда Ubisoft розповіла про терміни виходу гри Far Cry 5
Компанія Ubisoft не приховує - кожна нова гра видавця спочатку планується наперед як серія. І тому доказ успіх і поява нових ігор в серії Far Cry і Assassin's Creed. Разом з тим розробники відверто заявляли, що і Watch Dogs і новий проект команди в Монреалі, The Division, створюються з метою випустити їх продовження.
Команда Ubisoft розповіла про терміни виходу гри Far Cry 5
І шанси на появу Far Cry 5 не менше високі, ніж у нових ігор Ubisoft. У 2013 році розробники приємно здивували фанатів серії релізом Far Cry 3: Blood Dragon всього через рік після релізу Far Cry 3. Як би там не було, за словами креативного директора, продовження нового відгалуження серії поки не передбачається.

За даними, найближчим часом Ubisoft планує поповнити четверту частину гри новим контентом, включаючи полювання на Йеті. Всього розробники запланували 5 доповнень до гри.
Перегляди: 732 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.