» » Геймери зможуть пограти в ігри для GameBoy на своїх смартфонах

Геймери зможуть пограти в ігри для GameBoy на своїх смартфонах

Геймери зможуть пограти в ігри для GameBoy на своїх смартфонах
Компанія Nintendo запатентувала технологію програмного емулятора GameBoy для смартфонів. Як стало відомо, в недалекому майбутньому геймери зможуть пограти в класичні ігри для GameBoy на своїх телефонах і планшетах.

Патент на технологію подали ще в червні 2014 року, проте з'ясувалося це тільки зараз. Емулятор буде підтримувати ігри для платформ Game Boy, Game Boy Color і Game Boy Advance Games як на телефонах, так і на пристроях для підголівників, які можна знайти в літаках, поїздах і автобусах.

Офіційного анонсу від Nintendo поки не надходило. На жаль, патент на технологію не гарантує появу емулятора - часто компанії патентують свої технологи, щоб захиститься від інших компаній, які захочуть нажитися на технологіях Nintendo. Фактично, новий патент є лише оновленням старого патенту, тому велика ймовірність, що компанія таким чином дійсно просто бореться за захист своїх авторських прав.

За даними, представники Nintendo кілька разів офіційно заявляли, що не планують переносити свої ігри на мобільні пристрої, принаймні в найближчому майбутньому.
Перегляди: 376 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.