» » Події нових ігор серії Assassin's Creed розгортатимуться в Китаї та Японії

Події нових ігор серії Assassin's Creed розгортатимуться в Китаї та Японії

Події нових ігор серії Assassin's Creed розгортатимуться в Китаї та Японії
Представники Ubisoft заявили, що не проти перенесення місця дії нових ігор Assassin's Creed в Китай. Як стало відомо, на зустрічі з китайськими журналістами, глава Uplay підтвердила, що розробники не відмовляються від можливості досліджувати історію Азії.

«Не думаю, що ми коли-небудь говорили, що не цікавимося історією Китаю. Ми примічаємо багато різних історій, але хочемо, щоб у нас було натхнення для написання історії, яка буде відповідати історичному контексту. Якщо у нас з'являться розробники, які захочуть глибше зрозуміти історичні реалії Китаю, ми зможемо розробити нову гру Assassin's Creed з місцем дії в Китаї чи Японії », - зазначила Стефані Перотті (Stephanie Perotti).
Події нових ігор серії Assassin's Creed розгортатимуться в Китаї та Японії
Перш креативний директор серії, Алекс Хатчінсон (Alex Hutchinson) говорив, що Assassin's Creed в Японії буде занадто нудною грою. Хатчінсон визнав, що ідея сама по собі цікава, але все вже давно знають, як бути ніндзя або самураєм.

За даними, наступна частина серії, Assassin's Creed: Victory відправить гравців в Лондон Вікторіанської епохи. У вигляді доповнення для Assassin's Creed: Unity гравцям також представлять Assassin's Creed Chronicles: China - двомірну гру про останній ассасин в Китаї.
Перегляди: 604 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.