» » Повна інформація про пограбування в грі GTA Online витекла в мережу

Повна інформація про пограбування в грі GTA Online витекла в мережу

Повна інформація про пограбування в грі GTA Online витекла в мережу
У мережі з'явилося повний опис найближчого поновлення гри GTA Online. Як стало відомо, серед нового контенту в грі з'являться довгоочікувані кооперативні пограбування, нові автомобілі та багато іншого.

Всього в доповненні з'явиться 6 місій пограбувань. Як і в одиночному режимі, гравцям належить ретельно спланувати і підготуватися до нальоту, після чого бездоганно виконати план. Для планування у гру додадуть нові елементи інтер'єру - дошку для плану, яку можна повісити в найкращих апартаментах гри. А також в грі з'явиться 3 нових костюма, створених спеціально для нового режиму.
Повна інформація про пограбування в грі GTA Online витекла в мережу
Місії будуть проходити в 4 унікальних нових локаціях. За чутками гравці зможуть організувати наліт на тюремний фургон, щоб звільнити своїх товаришів, скинути хвіст і відвезти злочинців в затишне місце. Іншими місіями стануть пограбування військової бази в пошуках цінних артефактів, наліт на банки County Bank і Ornate Bank.

Ще дві місії можна буде виконувати за поліцейських, вистежуючи і отлавливая злочинця, а також рятуючи заручників, які захоплені в полон неігровими бандами. Судячи з опису, гравці зможуть виконувати деякі з місій як за поліцейських, так і за бандитів.
Повна інформація про пограбування в грі GTA Online витекла в мережу
За даними, в грі також з'являться три нових спортивних автомобіля, нова квартира, додаткові маски, 5 нових зачісок, додаткова система матчмейкінга для пограбувань і кілька інших доповнень.

Реліз поновлення запланований на 23 грудня.
Перегляди: 697 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.