» » Фізичний реліз гри Dying Light вирішили відкласти

Фізичний реліз гри Dying Light вирішили відкласти

Фізичний реліз гри Dying Light вирішили відкласти
Компанія Warner Bros. Interactive Entertainment повідомила про затримку релізу гри Dying Light. Як стало відомо, надходження традиційного коробкового видання гри в магазини цілого ряду регіонів відбудеться дещо пізніше, ніж планувалося.

Зокрема, реліз Dying Light відклали в магазинах Європи, Азії, Середнього Сходу, Африки та Австралії. Американці отримають гру в термін, 26 січня. Любителі купувати ігри в цифровому вигляді також зможуть придбати гру в цифрових мережах без затримки.
Фізичний реліз гри Dying Light вирішили відкласти
«Оскільки фізичний реліз вимагає більше часу, ніж цифровий, гра Dying Light з'явиться у вищевказаних регіонах трохи пізніше, ніж планувалося. Ми поділимося з вами додатковою інформацією про доступність фізичних копій відразу, як отримаємо підтвердження », - заявили представники Techland.

За даними, гра з'явиться на платформах PlayStation 4, Xbox One і PC. Спочатку розробники збиралися також випустити гру і на PlayStation 3 і Xbox 360, проте в кінці минулого року від планів на реліз гри на старих консолях вирішили відмовитися.
Перегляди: 550 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.