» » ЕА пропонує отримати симулятор лікарні безкоштовно

ЕА пропонує отримати симулятор лікарні безкоштовно

ЕА пропонує отримати симулятор лікарні безкоштовно
Компанія Electronic Arts вирішила порадувати геймерів ще однієї безкоштовної грою. Як стало відомо, видавець пропонує всім бажаючим долучитись до класичного симулятору лікарні під назвою Theme Hospital.

Theme Hospital пропонує спробувати себе в ролі керівника лікарнею. Гравцям належить активно мотивувати свій персонал на якісне виконання своїх обов'язків, а також залучати клієнтів клініки інноваційними можливостями. Гра вперше вийшла в 1997 році, тому деяке «передове» обладнання на поточний момент вже застаріло, проте методи управління персоналом і залучення клієнтів залишаються тими ж.
ЕА пропонує отримати симулятор лікарні безкоштовно
ЕА пропонує отримати симулятор лікарні безкоштовно
Геймери також зможуть виступити і в ролі забудовника, розширюючи кількість лікарських кабінетів у своїй клініці, організовуючи кімнати відпочинку для лікарів і розширюючи приймальні покої. І, мабуть, однією з найбільш привабливих функцій для головлікаря є можливість вигнати особливо докучливих пацієнтів.

Користувачі мережі Origin можуть додати гру компанії Bullfrog в свою бібліотеку без будь-яких затрат. За даними, безкоштовна акція діє лише обмежений час.
Перегляди: 670 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.