» » У мережі з'явилася інформація про новий гостьовому персонажа гри Mortal Kombat X

У мережі з'явилася інформація про новий гостьовому персонажа гри Mortal Kombat X

У мережі з'явилася інформація про новий гостьовому персонажа гри Mortal Kombat XУ грі Mortal Kombat X, як і в її попередниці, з'явиться кілька гостьових персонажів. І одним з них може стати супергерой Спаун.

Тодд Макфарлейн (Todd McFarlane), творець Спауна, дозволив студії NetherRealm Studios використовувати свого персонажа в своїх іграх. За словами МакФарлейна, «невелика операція» дозволить Спауну з'явитися в іграх студії, включаючи Injustice: Gods Among Us і Mortal Kombat X.
У мережі з'явилася інформація про новий гостьовому персонажа гри Mortal Kombat X
У мережі з'явилася інформація про новий гостьовому персонажа гри Mortal Kombat X
«Вони можуть використовувати персонажа в кількох своїх іграх, якщо захочуть. Зазначу, рішення залишається за ними. Я дав їм час, тому дозволю їм робити все, що заманеться. Як тільки все буде готово, мені подзвонять і скажуть в якій грі будуть використовувати. Технічно ми погодимося на все, бо вже сказали так. Вони просто нам скажуть, де з'явиться персонаж », - зазначив творець Спауна.

МакФарлейн підкреслив, що не знає, в який саме грі з'явиться персонаж і чи з'явиться взагалі. В цілому творець зазначив, що угода з NetherRealm Stuidios є одним з кроків з розвитку всесвіту Спауна.

Перш Спаун, колишній агент ЦРУ, який вбив свого боса за наказом Сатани, з'являвся в якості ексклюзивного для Xbox персонажа в грі Soul Calibur 2. Спауну довелося укласти угоду з демонами, щоб зберегти свою людяність і вирватися з Ада. Реліз Mortal Kombat X запланована на 14 квітня. Гра з'явиться на платформах PlayStation 3,
Перегляди: 1105 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.