» » Лівер в грі Mortal Kombat X каратимуть за допомогою «Куіталіті»

Лівер в грі Mortal Kombat X каратимуть за допомогою «Куіталіті»

Лівер в грі Mortal Kombat X каратимуть за допомогою «Куіталіті»
У Mortal Kombat X з'явилося нове добивання з промовистою назвою «Куіталіті». На одній з останніх трансляцій розробники продемонстрували геймерам новинку в грі, яка повинна покарати гравців, які покидають многопользовательскую арену для боїв не чекаючи закінчення бою.

Команда NetherRealm Studios розповіла, що за допомогою «Куіталіті» збирається покарати лівером, а заодно порадувати фанатів серії новим кривавим видовищем. За даними, голови персонажів, які вийшли посеред матчу, будуть просто вибухати. Більш того, залишився на арені гравцеві буде автоматично зарахована перемога.
Лівер в грі Mortal Kombat X каратимуть за допомогою «Куіталіті»
За словами Дерека Кертзіка (Derek Kirtzic), одного з розробників студії, команда хотіла, щоб «переможець виглядав якнайкраще». Таким чином, переможці перерваного матчу зможуть скупатися в променях слави, спостерігаючи, як їхні опоненти гинуть. Розробники також підкреслили, що їх метою було не покарати покинули матч гравців, але скоріше «прославити переможців».

Таким чином, куіталіті стане в один ряд з фаталити і бруталіті. У грі також з'являться спеціальні добивання, які будуть виконуватися в залежності від приналежності персонажа до тієї чи іншої фракції. Реліз Mortal Kombat X відбудеться 13 квітня на PlayStation 4, PC і Xbox One. А влітку гра також з'явиться на PlayStation 3 і Xbox 360.
Перегляди: 739 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.