» » Тролінг в інтернеті прирівняли до кримінального злочину

Тролінг в інтернеті прирівняли до кримінального злочину

Тролінг в інтернеті прирівняли до кримінального злочину
З ростом інцидентів онлайнового троллінгу та їх наслідків у реальному світі влада Великобританії збільшили максимальне покарання до 2 років тюремного ув'язнення. Як стало відомо, з прийняттям пропозиції про збільшення максимального терміну, покарання виросло вчетверо.

Перш за тролінг карали ув'язненням на термін до 6 місяців. Тепер усім, хто буде визнаний винним в написанні повідомлень «з наміром заподіяти страждання або викликати почуття страху» або «є непристойними або надзвичайно агресивними», загрожує термін ув'язнення до 2 років.
Тролінг в інтернеті прирівняли до кримінального злочину
«Цей закон покликаний боротися з жорстокістю і знаменує собою наш намір виступити проти троллінгу в мережі. Ми повинні дати ясно зрозуміти - якщо ви тролі інших, то ризикуєте опинитися за гратами на два роки », - зазначив міністр юстиції, Кріс Грейлінг (Chris Grayling), вносячи пропозицію про збільшення покарання.

Пропозиція надійшла в жовтні 2014 року. На його розгляд було потрібно декілька місяців, і тепер закон має повну силу. Однак наскільки ефективним виявиться новий законодавчий проект стане зрозуміло пізніше. За даними, зараз закон діє виключно на території Великобританії. З цього моменту тролінг офіційно є кримінальним злочином поряд з хуліганством, яке спричинило тяжкі наслідки.
Перегляди: 643 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.