» » У грі GTA V на PC виявили можливість забратися всередину НЛО

У грі GTA V на PC виявили можливість забратися всередину НЛО

У грі GTA V на PC виявили можливість забратися всередину НЛО
Фанати GTA V вважають, що в грі присутній функціонал викрадення прибульцями. Як стало відомо, геймери вже давно знайшли кілька видів літаючих тарілок інопланетян, проте до цих пір так і не зрозуміли, що з ними можна робити.

Користувач Reddit під псевдонімом trainwreck42o виявив в Grand Theft Auto V на PC скрипт, який відповідає за завантаження інтер'єру непізнаних літаючих об'єктів. Як би там не було, йому не вдалося активувати скрипт, оскільки невідомі умови, за яких він запускається. На даний момент геймери знають тільки про параметри, які використовує скрипт - цифри від -1 до 999.
У грі GTA V на PC виявили можливість забратися всередину НЛО
«У GTA V купа коду для НЛО, який, можливо, ми ніколи не зможемо запустити. Скрипти можуть містити буквально все, що ми шукаємо. Принаймні, вони містять функції завантаження інтер'єру, які є унікальними для НЛО. Якби ми знали, які вимоги потрібно виконати для активації скрипта, останнім кроком стало б виявлення точок, які відправлять нас від гори Чіліад до нутрощів НЛО », - пояснив свою здогадку геймер.
У грі GTA V на PC виявили можливість забратися всередину НЛО
Деякі фанати кажуть, що зазначені в скрипті цифри можуть говорити про одяг персонажів, де -1 відповідає повній відсутності одягу, а 999 - футболці, яку дають гравцям після 100% проходження гри. Принаймні це пояснює, навіщо в Rockstar дозволили геймерам повністю роздягтися, а також навіщо потрібна майка повного проходження гри. Як би там не було, які саме дії повинні виконати геймери, щоб потрапити всередину НЛО поки невідомо.

За даними, таємниці гори Чілліад геймери намагаються розгадати з моменту релізу гри на консолях у вересні 2013 року. З виходом гри на PC процес повинен кілька прискоритися завдяки гравцям, здатним заглядати всередину файлів у пошуках потрібних рядків вихідного коду.
Перегляди: 1193 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.